Bilety na LGP w Wiśle od piątku w sprzedaży!

DSC_0285 (Copy)

Zniecierpliwieni kibice mogą odetchnąć z ulgą. Już w najbliższy piątek będą mogli zaopatrzyć się w bilety na Letnie Grand Prix w Wiśle. Jak zawsze, będą one dostępne na platformie kupbilet.pl i w sklepie Wiślaczek w centrum Wisły.

Organizatorzy przygotowali ponad 5000 tysięcy biletów na każdy dzień zawodów. By jednak zdobyć dobre miejsce, trzeba się będzie śpieszyć, ponieważ zainteresowanie jest ogromne, a ceny przystępne. Przypomnijmy, że skoczkowie pojawią się w Wiśle już w czwartek, 21 lipca. Wtedy zmierzą się w kwalifikacjach. Bilety na ten dzień wahają się od 10 zł za sektor stojący do 20 za siedzący.

W piątek odbędzie się konkurs drużynowy, a w sobotę królować będzie rywalizacja indywidualna. Aby obejrzeć te zawody należy zakupić bilet na każdy z konkursów osobno. Organizatorzy zdecydowali się nie wprowadzać karnetów, które w zeszłym roku cieszyły się sporą popularnością. W sektorach stojących (B1 i B2) wejściówki będą nas kosztować 30 zł za dzień zawodów. Jeżeli zależy nam na miejscu siedzącym to każdego dnia zapłacimy 50 zł za miejsce w sektorach A1, A2, A3 i A4 oraz dziesięć złotych więcej za sektor A6, który jest sektorem zadaszonym.

Bilety można nabyć na stronie kupbilet,pl i w sklepie Wiślaczek, który znajduje się w ścisłym centrum Wisły, obok budynku poczty, blisko placu Hoffa. Nie wiadomo na razie, czy będzie możliwość kupna biletów bezpośrednio przed zawodami w kasach. Wszystkim kibicom życzymy powodzenia w zdobywaniu takich wejściówek o jakich marzą!

Źródło: pzn.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.