Bilety na inaugurację TCS wyprzedane

Jak poinformowali organizatorzy 68. Turnieju Czterech Skoczni, bilety na inauguracyjny konkurs w Oberstdorfie zostały całkowicie wyprzedane i to rozpoczęciem sezonu zimowego. Frekwencja podczas tegorocznego otwarcia może być rekordowa.

68. TCS rozpocznie się 29. grudnia w Oberstdorfie. To właśnie na ten konkurs skończyły się już bilety. Wciąż do nabycia są za to wejściówki na odbywające się dzień wcześniej kwalifikacje. Organizatorzy zapewniają, że zakupić je będzie można nawet w dniu rywalizacji, tj. 28. grudnia.

– Popularność konkursu otwarcia jest niesamowita! Z roku na rok popyt na bilety jest większy, więc wyprzedają się one szybciej – powiedział Peter Kruijer, szef miejscowego komitetu organizacyjnego.

W poprzednim roku kwalifikacje rozgrywane na Schattenbergschanze przyciągnęły aż 15,5 tys. kibiców, co oznacza, ze frekwencja była wyższa niż podczas niektórych konkursów Pucharu Świata. Szacuje się, że w tym roku w dniu inauguracji na trybunach ma pojawić się około 25 tys. fanów skoków.

Bilety na kwalifikacje w Oberstorfie oraz kwalifikacje i konkursy w pozostałych miastach – Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen – wciąż są dostępne w sprzedaży online na www.vierschanzentournee.com.

Źródło: fis-ski.com

1 thought on “Bilety na inaugurację TCS wyprzedane

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.