Biegun, Hula, Miętus podsumowują sezon i mówią o planach na przyszłość

DSCN1446-CopyNa wtorkowych Mistrzostwach Polski w Zakopanem udało nam się zamienić parę słów z Krzysztofem Biegunem, Stefanem Hulą, oraz Krzysztofem Miętusem.

Krzysztof Biegun ocenił swoje skoki na MP w Zakopanem:

– Ten drugi skok był super i udało się wykorzystać warunki, a pierwszy był trochę spóźniony i też nie było tych warunków.

Ocena sezonu przez Bieguna.- Trochę w kratkę. Miałem parę dobrych występów, ale większość była tych złych. Cały sezon był przeciętny.

Skoczek dodał- Będziemy na chłodno analizować z trenerami cały sezon. Na pewno będziemy mieć spotkanie. Nie chce na gorąco wytykać błędów popełnionych w tym sezonie.

O swoich najbliższych planach Krzysztof Biegun powiedział: – Musze na studia jechać coś zaliczyć, bo mam duże zaległości. Na razie nie mam żadnych planów na wakacje.

Pełny wywiad video z Krzysztofem Biegunem

Stefan Hula:

-Myślę, że nie ma tutaj co oceniać. W pierwszej serii dostałem mocny podmuch na buli i nie miałem szans. Drugi skok normalny, taki fajny.

Stefan zapytany o ocenę sezonu w skali od 1 do 6, dał sobie 3. Po chwili dodaje – Liczyłem na więcej. Były w sumie pozytywne starty w Pucharze Kontynentalnym. Brakło tego w Pucharze Świata. Niby było ok, ale dużo brakowało.

Porównując obecny sezon do poprzednich Stefan Hula powiedział -Ciężko powiedzieć i analizować to na gorąco. Myślę, że trzeba troszkę więcej luzu włączyć w moje skoki, bo za bardzo chcę coś udowodnić. Później przez to mi nie wychodzi.

Zawodnik dodaję, że za wcześnie mówić o celach na przyszły sezon. , Mówi, że byłoby cudownie, żeby wejść na wyższy poziom.

Pełny wywiad video ze Stefanem Hulą 

Krzysztof Miętus:

Jeśli chodzi o skoki na MP w Zakopanem to: – Ja jestem ze skoków zadowolony. tylko w pierwszej serii nie miałem szczęścia do warunków.

W skali od 1 do 6 zawodnik wystawił sobie “2” za cały sezon, ponieważ: – Te skoki nie były oddawane z taką wiarą. Miałem trochę problemów latem z pozycją dojazdową. Teraz zaczyna się to stabilizować. Niestety jest to za późno. Mam co robić na przyszły sezon. Myślę, że już powinno być dobrze.

Sportowiec dodaję, że w ostatnim czasie nie ma już problemów z pozycją dojazdową – Daję to motywację na następnie lata.

O swoich planach mówi- Na razie chciałbym odpocząć, przeanalizować i wrócić do skakania w Pucharze Świata.

Pełny wywiad video z Krzysztofem Miętusem

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.