Biegi narciarskie. MŚ w Oberstdorfie 2021. Program zawodów dzień po dniu, medaliści, wyniki

Program zawodów:     ogólny    |    skoki   |   biegi   |   kombinacja

Data Dyscyplina Konkurencja Godzina I II III Lista startowa Wyniki
24.02 Biegi (K) 5 km F – kwalifikacje 09:00 B. Bendika (LAT) K. Chanloung (THA) K. Galtsyan (ARM) Link Link
Biegi(M) 10 km F -kwalifikacje 10:30 M. Chanloung (THA) C. Wright (NZL) M. Moeller (DEN) Link Link
     
25.02 Biegi (K) Sprint – kwalifikacje 09:00 J. Hagstroem (SWE) M.C. Falla (NOR) J. Matintalo (FIN) Link Link
Biegi(M) Sprint – kwalifikacje 09:00 J.H. Klaebo (NOR) E. Valnes (NOR) F. Pellegrino (ITA) Link Link
Biegi (K) Sprint C – finały 12:30 J. Sundling (SWE) M.C. Falla (NOR) A. Lampic (SLO) Link Link
Biegi(M) Sprint C – finały 12:30 J.H. Klaebo (NOR) E. Valnes (NOR) H. Taugboel (NOR) Link Link
     
27.02 Biegi (K) Bieg łączony – 15 km 11:45 T. Johaug (NOR) F. Karlsson (SWE) E. Andersson (SWE) Link Link
Biegi (M) Bieg łączony – 30 km 13:30 A. Bolszunow (RSF) S.H Krueger (NOR) H.Ch Holund (NOR) Link Link
     
28.02 Biegi (K) Team Sprint – Q 11:00 Szwecja Rosyjska Federacja Narciarska Norwegia Link Link
Biegi M) Team Sprint – Q 11:00 Norwegia Rosyjska Federacja Narciarska Szwecja Link Link
Biegi (K) Team Sprint – Finał 13:00 Szwecja Szwajcaria Słowenia Link Link
Biegi (M) Team Sprint – Finał 13:00 Norwegia Finlandia Rosyjska Federacja Narciarska Link Link
       
02.03 Biegi (K) 10 km F 13:15 T. Johaug (NOR) F. Karlsson (SWE) E. Andersson (SWE) Link Link
     
03.03 Biegi (M) 15 km F 13:15 H.C Holund (NOR) S.H Krueger (NOR) H.O Amundsen (NOR) Link Link
     
04.03 Biegi (K) 4x 5 km – Sztafeta 13:15 Norwegia Rosyjska Federacja Narciarska Finlandia Link Link
     
05.03 Biegi (M) 4×10 km – Sztafeta 13:15 Norwegia Rosyjska Federacja Narciarska Francja Link Link
     
06.03 Biegi (K) 30 km C  12:30 T. Johaug (NOR) H. Weng (NOR) F. Karlsson (SWE) Link Link
     
07.03 Biegi (M) 50 km C 13:00 E. Iversen (NOR) A. Bolszunow (RSF) S. Krueger (NOR) Link Link

 

 

 

 

 

x