Biathloniści zakończyli zgrupowanie w Cetniewie

Nowakowska-Ziemniak
fot. Weronika Nowakowska-Ziemniak/ facebook.com

W miniony tydzień w Cetniewie miało miejsce zgrupowanie Kadr polskich biathlonistów. Dzięki niemu zakończyła się pierwsza część przygotowań do sezonu zimowego.

Nasi zawodnicy pod okiem Adama Kołodziejczaka i Tomasza Sikory skupiali się na treningu kondycyjnym. Sportowcy jeździli na rowerze. Oprócz tego trenowali na siłowni, oraz przeprowadzali zabiegi odnowy biologicznej.

W Cetniewie nasi biathloniści spotkali skoczków narciarskich co pokazała na swoim profilu facebookowym wicemistrzyni Świata Weronika Nowakowska-Ziemniak.

skoczkowie i Nowakowska

Dodatkowo nasi kadrowicze wybrali się na wycieczkę rowerową do Sopotu. W taki sposób zgrupowanie w Cetniewie opisała Weronika Nowakowska Ziemniak – Kończymy zgrupowanie w Cetniewie!
Rano pożegnaliśmy Bałtyk z uśmiechem i poczuciem wykonania kawału dobrej roboty:)
Było sporo kręcenia na rowerach-w tym miejscu szczególne podziękowania dla męskiej części ekipy, że w dobrym tempie wspólnie stawialiśmy czoła wiatrom:)
Intensywny trening siły spowodował przyrost masy…ale cóż,w modelingu nie pracuję – zakończyła nasza biathlonistka.

Nowakowska-Ziemniak

 

Już 3 Czerwca nasi biathloniści rozpoczynają kolejne zgrupowanie. Tym razem przeniosą się na południowią część Polski do pięknego uzdrowiska Duszniki-Zdroju. Cztery dni później (7 Czerwca) rozpoczną zgrupowanie w Alpach we włoskim mieście Bormio. Tam nasi sportowcy skupią się na treningach z dużą ilością podbiegów na nartach. Połączą również nartorolki ze strzelaniem.

Źródło: biathlon.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.