Tego nikt się nie spodziewał. Zaskakujący ruch TVN ws. transmisji

fot. M. Rudzińska

O perturbacjach związanych z prawami do transmisji skoków narciarskich było tego lata głośno. Ostatecznie Grupa Discovery nie zdecydowała się na przedłużenie sublicencji dla TVP. Nie oznacza to jednak, iż polscy kibice będą musieli płacić za oglądanie swojego ulubionego sportu.

fot. M. Rudzińska

Co ważne oprócz transmisji na TVN i Eurosporcie będzie możliwość obejrzenia zawodów także na platformie Player.pl, która zostanie udostępniona za darmo – wystąpi jedynie konieczność zalogowania się na niej. Od 19 listopada platforma Player.pl udostępni sygnał TVN za darmo do odwołania. To dobra wiadomość dla kibiców, którzy preferują oglądanie zawodów przez Internet.

Komunikat biura prasowego

Portal Wirtualnemedia.pl umieścił informację biura prasowego Grupy Discovery na temat transmisji w Player.pl. – Transmisje ze skoków narciarskich będzie można oglądać na kanale TVN w Playerze za zalogowaniem i bez opłat od 19 listopada. Będzie to dostęp na żywo do wszystkich relacji i programów wchodzących w skład ramówki kanału. Natomiast pakiet „Eurosport+Player” to najpełniejsza oferta skoków narciarskich i sportów zimowych na rynku. Kupując pakiet użytkownicy będą mogli cieszyć się z szerszych relacji ze skoków narciarskich, a także innych wydarzeń sportowych, na żywo i na żądanie, oraz bogatej oferty materiałów dodatkowych i programów specjalnych. O szczegółach będziemy informować wkrótce – głosi komunikat.

Warto dodać iż poza transmisjami Grupa Discovery w swoich kanałach ma emitować także inne programy dotyczące skoków narciarskich (m. in. do obejrzenia na TVN i TTV).

źródło: wirtualnemedia.pl