Bez zmian w składzie na Garmisch-Partenkirchen!

KubackiTrener kadry Polskich skoczków narciarskich – Łukasz Kruczek postanowił nie zmieniać składu na noworoczny konkurs na skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Tym samym na skoczni Olimpijskiej zobaczymy szóstkę zawodników, która wystąpiła w zawodach w Oberstdorfie. 

Noworoczny konkurs w Garmisch-Partenkirchen od wielu lat jest tradycją Turnieju Czterech Skoczni. Jednak dzień wcześniej – w sylwestra – podopieczni Łukasza Kruczka muszą wywalczyć kwalifikacje do głównych zawodów. Na starcie pojawi się szóstka Polaków, która startowała w konkursie w Oberstdorfie, a są to: Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Kamil Stoch i Piotr Żyła.

Trener Łukasz Kruczek poinformował również o tym, że najbliższą zmianę w składzie przewiduję na konkurs w Innsbrucku. Znamy już nazwisko skoczka, który w drugiej części Turnieju będzie miał szanse powalczyć o pucharowe punkty. Jest nim Bartłomiej Kłusek. Nie jest na razie znane nazwisko zawodnika, za którego Kłusek zajmie miejsce w składzie.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.