Barbarian Hill – nietypowa impreza w Wiśle-Malince

Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince na dwa dni zamieni się w zabójczą trasę dla żądnych nowych wyzwań uczestników wydarzenia Barbarian Hill. 3 i 4 czerwca zapaleńcy staną sam na sam z podbiegiem pod stromy zeskok areny zmagań dla najlepszych skoczków świata.

Impreza będzie rozdzielona między dwa dni. Pierwszy z nich to 250-metrowy podbieg pod wyłożony siatkami i nachylony pod kątem 35 stopni zeskok skoczni w Wiśle-Malince. 3 czerwca dla wielu zapisze się złotymi zgłoskami w ich życiu i zostanie zapamiętany na zawsze. Uczestnicy mogą poczuć się niemalże tak obciążeni jak nasi skoczkowie – tyle że pokonają ich trasę przelotu w dokładnie odwrotnym kierunku.

Natomiast 4 czerwca chętni mogą przystąpić także do Barbarian Race. 10 km trasy w cudownej górskiej scenerii oraz 40 innych przeszkód, a wśród nich : Rings Of Glory, Latający Barbarzyńca, Fatality czy Barbara. To wszystko będą musieli pokonać, by zwyciężyć. Nie wolno im się zatem zdekoncentrować pięknym krajobrazem wokół, gdyż zagrożenie może nadejść z każdej strony. Starty będą odbywać się w kategoriach ELITE i OPEN. Ci, którzy zdecydują się na tę pierwszą i uzyskają najlepsze wyniki będą mogli ubiegać się na kwalifikację na Mistrzostwa Europy rozgrywane w Holandii. Jest więc o co walczyć.

Ceny zapisu na to wydarzenie to 49 lub 79 (w dniu zawodów) złotych na pierwszy dzień oraz 189 na drugi. Wszystkim odważnym życzymy wielu wrażeń i powodzenia!

Źródło : PZN\barbarianrace.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.