Austriaczki z Michaelą Kirchgasser na slalom w Levi, Hirscher wciąż niepewny

fot. Team Tourismusverband Flachau / CC BY NC ND

fot. Team Tourismusverband Flachau / CC BY NC ND

Austriacki Związek Narciarski ogłosił skład reprezentacji kobiet na zawody alpejskiego Pucharu Świata w Levi. Do ścigania wraca Michaela Kirchgasser, której zabrakło na otwarciu sezonu w Sölden. Wciąż nie wiadomo jak dokładnie będzie wyglądał skład mężczyzn na zawody w Levi. 

Michaela Kirchgasser, która na wiosnę przeszła dwie operacje kolana jest już gotowa na powrót do rywalizacji w alpejskim Pucharze Świata. 32-letnia Austriaczka nie pojawiła się na inauguracji sezonu w Sölden, ale znalazła się już w 10-osobowym składzie na slalom w Levi. Pozostałe Austriaczki, które wezmą udział w najbliższych zawodach PŚ to Stephanie Brunner, Katharina Gallhuber, Julia Grünwald, Ricarda Haaser, Katharina Liensberger, Bernadette Schild, Carmen Thalmann, Katharina Truppe oraz Katharina Huber, które wygrała wewnętrzne kwalifikacje z Chiarą Mair.

Spodziewana dziś decyzja na temat startu Marcela Hirschera w Levi jeszcze nie zapadła. Trening w Reiteralm z większym obciążeniem wyzwolił znów ból w lewej kostce Austriaka, w związku z czym jego występ w niedzielę nieco się oddalił.

Źródło: krone.at, laola1.at

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.