Artur Kukuła dla SiW: “Forma rośnie”

 

Artur KukułaW sobotę 3 Października odbyły się zawody o Puchar Prezesa PZN w Zakopanem. Zwycięzcą tego konkursu został Artur Kukuła. Po dekoracji dla zwycięzców udało nam się porozmawiać z 23-letnim skoczkiem o jego sukcesie.

Zapytany o samopoczucie po zwycięstwie w konkursie powiedział – Mam mieszane uczucia, bo było zwycięstwo. Jednak pierwszy skok mi nie wyszedł. Później musiałem nadrabiać. Myślę, że ogólnie wyszło bardzo fajnie. – wytłumaczył Artur Kukuła.

Co stało się naszemu skoczkowi w jego pierwszym skoku konkursowym? – W tym skoku trochę przejechałem próg. Odbicie było za późne, oraz za bardzo przejechane do góry.

Czy Artur Kukuła czuje, że te skoki, które oddawał w zawodach są takie na jakie go aktualnie stać. – Myślę, że zawsze może być lepiej. W tym momencie były to bardzo fajne skoki. Nie powiem, że idealnie, ale były w miarę porządku.

Puchar Prezesa był jednym z ostatnich konkursów w sezonie letnim. Czy sportowiec jest usatysfakcjonowany z przebiegu tej części przygotowań – Jestem zadowolony. Na pewno fajnie układa nam się praca. Treningi przebiegają bezproblemowo. Forma rośnie. Myślę, że nie ma co narzekać. – zakończył Artur Kukuła.

Z Zakopanego dla Sportsinwinter.pl                                                                                                                                   Mateusz Król

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.