Andreas Wellinger nie wystąpi w Hinterzarten

Andreas Wellinger poinformował na swoim profilu na Facebooku, że nie wystąpi w zawodach Letniego Grand Prix w Hinterzarten. W tym czasie ma udać się na tournée po USA wraz z Bayernem Monachium, któremu kibicuje.

Wellinger na swoim profilu zamieścił komunikat, w którym ogłosił, że zgodził się uczestniczyć w amerykańskim tournee jego ulubionego klubu piłkarskiego, Bayernu Monachium. Tym samym zaznaczył, że nie weźmie udziału w zawodach Letniej Grand Prix, odbywających się wówczas w Hinterzarten.

Ciekawym aspektem sprawy jest fakt, że w lokalnych mediach w Niemczech zaczęto już promować konkursy właśnie wizerunkiem mistrza olimpijskiego z Pjongczangu. Skoczek spełnia jednak swoje wielkie marzenie i w ramach wakacyjnego wyjazdu dołączy do piłkarzy z bawarskiego klubu. W ramach przeprosin zdecydował się rozdać koszulkę Bayernu, którą ma na sobie na zdjęciu dołączonym do wspomnianego postu.

 

Bayern Monachium 28 lipca rozegra w Miami spotkanie z Manchesterem City w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup, na którym z pewnością pojawi się Wellinger. Natomiast jego koledzy będą rywalizować w zawodach Letniego Grand Prix w Hinterzarten w dniach 27-28 lipca, na obiekcie Adlerschanze.

Źródło: facebook.com/andreas.wellinger.skispringen/ informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.