Anders Fannemel w składzie Norwegów na Oberstdorf. Znamy pełny skład Norwegów

Alexander Stoeckl miał wczoraj pewnych pięć nazwisk zawodników, których zabierze na zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. Ostatnie miejsce w ekipie wywalczył dzisiaj Anders Fannemel.


Jak informowaliśmy Was wczoraj podczas rywalizacji w lotach w Oberstdorf zobaczymy mistrza świata Daniela Andre Tandego. Norweg został odsunięty od składu ze względu na niezadowalające rezultaty i słabą formę na kilka konkursów. Zdaniem szkoleniowca reprezentacji Norwegii Aleksandra Stoeckla, Tande prezentuje lepsze, stabilniejsze próby po kilku tygodniach indywidualnych treningów. Wiadomo było także, że na skoczni Heini-Klopfer-Skiflugschanze pokażą się także: Johann Andre Forfang, Halvor Egner Granerud, Robert Johansson i Andreas Stjernen.

Po treningach Stoeckl podjął decyzję, że ostatnie miejsce w składzie zajmie Anders Fannemel. – Anders zrobił największe wrażenie podczas treningów spośród tych zawodników, którzy walczyli o to miejsce. Mam nadzieję, że pokaże to podczas weekendowych zmagań – przyznał Alexander Stoeckl.Źródło: nettavisen.no

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.