Alpejskie MŚ w Åre: Druga okazja kobiet na ujarzmienie trasy MŚ (lista startowa 2. treningu zjazdu)

fot. Andrea Miola

W środę, 6 lutego, po dniu pełnym emocji związanym z rywalizacją o mistrzostwo świata w supergigancie, panie wrócą do zapoznawania się z trasą zjazdu, na której po raz pierwszy trenowały w poniedziałek. Trening rozpocznie się o godzinie 10:30.

Środowy trening zjazdu kobiet w Åre będzie drugą z trzech okazji do przeprowadzenia mierznej próby przed zawodami w kombinacji alpejskiej. Później panie będą miały możliwość wzięcia udziału w jeszcze jednym treningu przed zawodami o medale w zjeździe. Pomimo groźnie wyglądającego upadku podczas zawodów w supergigancie, na treningu powinna pojawić się Lindsey Vonn, która będzie mieć numer 1. Z numerem 48 w treningu wystartuje Maryna Gąsienica-Daniel, której zabrakło na poniedziałkowym treningu zjazdu. Polka jednak bardzo późno dotarła do Åre z powodu odwołanych lotów i opóźnień. W pierwszym treningu najlepszy wynik uzyskała Austriaczka Tamara Tippler.

Lista startowa 2. treningu zjazdu

Źródło: własne

Wszystkie nasze informacje (wyniki, zapowiedzi, ciekawostki, wypowiedzi zawodników) na temat MŚ w narciarstwie alpejskim w  Åre znajdziecie TUTAJ.

Polecamy także:

Terminarz i wyniki Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim Åre 2019

Zapowiedź Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim Åre 2019

Składy reprezentacji narodowych na MŚ w Åre

Kontuzjowani zawodnicy – ich zabraknie w Åre

Najlepsze polskie występy w historii alpejskich MŚ

Migawki z historii alpejskich MŚ

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.