Alpejski PŚ w Killington. Maryna Gąsienica-Daniel na starcie. Gdzie obejrzeć? Transmisje TV

fot. PolSKI Mistrz

Czas na drugi slalom gigant sezonu w amerykańskim Killington. Alpejki wracają do tej konkurencji po ponad miesięcznej przerwie, kiedy to odbyła się inauguracja w Sölden. Wtedy zwyciężyła Mikaela Shiffrin, a kto będzie górą tym razem? Na starcie zobaczymy całą czołówkę, a wśród nich naszą reprezentantkę Marynę Gąsienicę-Daniel. 

fot. PolSKI Mistrz

Regularny cykl alpejskiego Pucharu Świata wrócił na dobre. Tym razem pora na drugi slalom gigant kobiet, który po dwóch latach przerwy odbędzie się w amerykańskim Killington. Przed szansą na poprawę stanie Maryna Gąsienica-Daniel, która nie ukończyła pierwszego przejazdu na inaugurację w Sölden. Na lodowcu Rettenbach najlepsza okazała się Mikaela Shiffrin, która o 0,14 sekundy wyprzedziła Larę Gut-Behrami. O tym czy do walki o triumf włączą się inne alpejki, dowiemy się już w sobotę.

Start pierwszego przejazdu pań zaplanowany jest na godzinę 16:00 czasu środkowoeuropejskiego i zostanie pokazany na płatnych platformach Eurosport Player oraz Player.pl. Z kolei drugą odsłonę kibice będą mogli oglądać od 19:00 na antenie Eurosport 2 oraz na platformach Eurosport Player i Player.pl. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan transmisji.

Sobota, 27.11.2021, godz. 16:00 slalom gigant kobiet – I przejazd  Eurosport Player (15:15)
Sobota, 27.11.2021, godz. 19:00 slalom gigant kobiet – II przejazd Eurosport 2 (18:50), Eurosport Player (18:15)

Źródła: Informacja własna