Alpejski PŚ w Garmisch-Partenkirchen: Kriechmayr najlepszy na drugim treningu zjazdu

13:34, 01.02.2019 Patrycja Korczewska Aktualizacja: 13:36, 01.02.2019

W zeszły weekend w Garmisch-Partenkirchen w ramach alpejskiego Pucharu Świata ścigały się panie, teraz przyszedł czas na panów. Za nami drugi treningi przed sobotnim zjazdem alpejskiego Pucharu Świata. Najszybszy był Vincent Kriechmayr. Paweł Babicki zajął 57. miejsce.

Dobiegł końca drugi trening na legendarnej trasie Kandahar. Zwycięzcą drugiego treningu został Vincent Kriechmayr, który na mecie zameldował się z czasem 1:57,76. Na drugiej pozycji sklasyfikowany został Dominik Paris (+0,31 sek.), a trzeci był Maxence Muzaton (+0,35 sek.). Czwartą lokatę zajął Brice Roger (+0,60 sek.), a piątą zwycięzca pierwszego treningu Aleksander Aamodt Kilde (+0,62 sek.). Siódmy czas uzyskał Adrien Theaux (+0,64 sek.), ósmy Josef Ferstl (+0,68 sek.), a dziewiąty Johan Clarey (+0,76 sek.). Czołową dziesiątkę treningu zamknął Daniel Danklmaier (+0,90 sek.).

Paweł Babicki zajął przedostatnie, 57. miejsce ze stratą 7,43 sek. do Kreichmayra.