Alpejski PŚ w Garmisch-Partenkirchen: Corinne Suter najszybsza w 1. treningu, Mirjam Puchner w 2.

fot. Stefho74 / CC BY NC ND

fot. Stefho74 / CC BY NC ND

Za nami dwa treningi na trasie Kandahar 1 przed niedzielnym zjazdem Pucharu Świata pań w Garmisch-Partenkirchen. We wczorajszym treningu najszybsza była Corinne Suter, a w dzisiejszym Mirjam Puchner.

W pierwszym treningu zjazdowym najszybciej trasę Kandahar 1 w Garmisch-Partenkirchen pokonała Corinne Suter, która na mecie uzyskała czas 1:40.00. O 0,69 sek. wolniejsza była Lisa Hoernblad, która sklasyfikowana została na drugiej pozycji. Trzecią lokatę zajęła Tamara Tippler, tracąc 1,09 sek. do Suter. Za czołowa trójką uplasowały się: Christina Ager (+1,19 sek.), Stephanie Venier (+1,36 sek.) oraz Lara Gut-Behrami (+1,41 sek.). Siódma była Tina Weirather (+1,46 sek.), ósma Jasmine Flury (+1,49 sek.), a dziewiąta Ramona Siebenhofer (+1,51 sek.). Czołową dziesiątkę zamknęła Nicole Schmidhofer (+1,59 sek.). W treningu nie wystartowała Lindsey Vonn, która z powodu bólu w kolanie zrezygnowała ze startu w zawodach w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.

Wyniki czwartkowego treningu

W drugim treningu najszybsza była Mirjam Puchner, która trasę Kandahar 1 pokonała w czasie 1:40,22. 0 0,08 sek. wolniej pojechała triumfatorka pierwszego treningu Corinne Suter. Następne pięć lokat zajęły reprezentantki Austrii. Trzeci czas piątkowego treningu uzyskała Ramona Siebenhofer (+0,25 sek.), czwarty Stephanie Venier (+0,44 sek.), piąty Nicole Schmidhofer (+0,46 sek.), szósty Christina Ager (+0,47 sek.) i eq aequo na siódmej pozycji sklasyfikowane zostały Cornelia Huetter, wracająca po kontuzji Sofia Goggia oraz Lisa Hoernblad (+0,55 sek.). Dziesiąte miejsce zajęła Michelle Gisin (+0,65 sek.). Na treningu nie pojawiły się dwie reprezentantki gospodarzy Viktoria Rebensburg oraz Meike Pfister.

Wyniki piątkowego treningu

Źródło: Informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.