Alpejski PŚ w Bormio: Kriechmayr najszybszy w drugim treningu zjazdu

fot. Rosmarie Knutti © / rk-photography.ch

fot. Rosmarie Knutti © / rk-photography.ch

Po krótkiej przerwie świątecznej powraca alpejska rywalizacja w Pucharze Świata. W środę i czwartek odbyły się treningi przed piątkowym zjazdem w Bormio. W pierwszym treningu najszybszy był Christof Innerhofer, a w drugim Vincent Kriechmayr.

Za nami dwa treningi na trasie Stelvio we włoskim Bormio. W pierwszym najszybszy był Christof Innerhofer, który na mecie zameldował się z czasem 1:57,48. Drugi czas uzyskał Daniel Hemetsberger (+0,68 sek.), a trzeci Ryan Cochran-Siegle (+0,92 sek.). Za najszybszą trójką treningu na kolejnych miejscach sklasyfikowani zostali: Benjamin Thomsen (+1,39 sek.), Vincent Kriechmayr (+1,50 sek.), Matthieu Bailet (+1.73 sek.), Dominik Paris (+1,94 sek.), Hannes Reichelt (+1,96 sek,) oraz Dominik Schwaiger (+1,97 sek.). Czołową dziesiątkę zamknął Beat Feuz (+2,18 sek.). Paweł Babicki w środę nie wystartował w treningu.

Wyniki 1. treningu

W czwartek trasę Stelvio najszybciej pokonał Vincent Kriechmayr (1:57,44). Zaledwie o 0,04 sek. wolniej pojechał Aleksander Aamodt Kilde. Trzeci czas treningu uzyskał Daniel Hemetsberger (+0,19 sek.). Z czwartym czasem drugi trening w Bormio zakończył Ryan Cochran-Siegle, który do Kriechmayra stracił 0,25 sek. Piąty był Matthias Mayer (+0,31 sek.), a szósty Hannes Reichelt (+0,43 sek.). Na kolejnych lokatach sklasyfikowani zostali: Steven Nyman (+0,54 sek.), Dominik Paris (+0,61 sek.), Josef Ferstl (+0,72 sek.) oraz Daniel Danklmaier (+0,75 sek.). Paweł Babicki nie dojechał do mety.

Wyniki 2. treningu

Źródło: fis-ski.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.