Alpejski PŚ w Altenmarkt-Zauchensee: Ramona Siebenhofer najszybsza w drugim treningu zjazdu

fot. facebook.com/ramona.siebenhofer

fot. facebook.com/ramona.siebenhofer

W piątek odbył się drugi trening zjazdowy pań w austriackim Altenmarkt-Zauchensee przed weekendowymi zawodami Pucharu Świata. Najszybsza w nim okazała się reprezentantka gospodarzy Ramona Siebenhofer.

Za nami drugi i ostatni trening zaplanowany przed weekendowymi zawodami alpejskiego Pucharu Świata pań w Altenmarkt-Zauchensee. Trasę Gamskogel najszybciej pokonała Ramona Siebenhofer, której zajęło to 1:47,92 min. Drugi czas uzyskała Ester Ledecka. Czeszka na mecie zameldowała się ze stratą 0,11 sek. W czołowej trójce znalazła się także Tamara Tippler, która pojechała o 0,23 sek. wolniej od Siebenhofer. Na kolejnych miejscach uplasowały się Joana Haehlen (+0,28 sek.), Sofia Goggia (+0,31 sek.) oraz Lara Gut-Behrami (+0,44 sek.). Z siódmym czasem zameldowała się Corinne Suter (+0,59 sek.), ósmym ex aequo Tina Weirather i Viktoria Rebensburg (+0,72 sek.). Czołową dziesiątkę zamknęła najszybsza w pierwszym treningu Kira Weidle (+0,78 sek.).

Pełne wyniki 2. treningu

Jutro w Altenmarkt-Zauchensee odbędzie się trzeci w tym sezonie zjazd pań, który zaplanowano na 11:45. W niedzielę zaś rozegrana zostanie kombinacja alpejska. Pierwszy przejazd rozpocznie się o 9:15, drugi o 11:45.

Źródło: fis-ski.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.