Alpejskie MŚ w Sankt Moritz: Wypowiedzi zawodniczek po slalomie

fot. Aspen Snowmass / CC BY NC ND

fot. Aspen Snowmass / CC BY NC ND
fot. Aspen Snowmass / CC BY NC ND

Mikaela Shiffrin to ostatnia kobieta na tegorocznych Mistrzostwach Świata, która zdobyła złoty medal. Oprócz niej, na podium stanęły, reprezentantka gospodarzy, Wendy Holdener, ze srebrem oraz Frida Hansdotter z brązem.

– Nie widziałam swojego czasu dopóki nie przejechałam mety. Wiedziałam, że to był dobry przejazd, ale nie wiedziałam, że aż tak, dopiero gdy zobaczyłam swój czas, wiedziałam. Trzy medale to super wynik, ale ten dzisiejszy ma dla mnie specjalne znaczenie, gdyż w końcu jechałam tak, jak chciałam i to dla mnie dzisiaj dużo znaczy – powiedziała zdobywczyni złotego medalu.

– Zrobiłam kilka małych błędów w drugim przejeździe, więc kiedy usłyszałam, że spiker mówi, iż objęłam prowadzenie, byłam zaskoczona. Nie było dzisiaj szans na pobicie Mikaeli, więc jestem bardo szczęśliwa ze srebrnego medalu i z całych Mistrzostw Świata – powiedziała reprezentantka gospodarzy.

– Znaczy to dla mnie bardzo dużo. Ciążyła na mnie duża presja, więc mieć medal to miłe uczucie. Jeździłam dobrze kilka ostatnich lat i możliwość zdobycia medali na ostatnich trzech Mistrzostwach Świata to świetne uczucie – powiedziała Hansdotter.

źródło: fis-ski.com

Zapowiedź MŚ w narciarstwie alpejskim – Sankt Moritz 2017 (Program mistrzostw świata)

Wszystkie nasze informacje na temat MŚ w narciarstwie alpejskim w Sankt Moritz znajdziecie TUTAJ

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.