A.Zniszczoł: “Po prostu skakać swoje”

HPIM2020Aleksander Zniszczoł zaliczył najlepszy w swojej karierze występ podczas 63. Turnieju Czterech Skoczni. Zakończył go na 37 miejscu. Po finałowym konkursie w Bischofschofen naszemu redaktorowi udało się zamienić kilka słów z naszym reprezentantem, który na gorąco ocenił swój występ w konkursie.

– Konkurs oceniam jako najgorszy z występów na Turnieju Czterech Skoczni. Nie skoczyłem dobrego skoku i nie jestem zadowolony- powiedział zawiedziony Olek.  W dalszej rozmowie młody zawodnik wytłumaczył co było przyczyną słabszego skoku. – Dość konkretnie spóźniłem odbicie, cała siła jaką w nie włożyłem spadła z progu i nie było się z czego odbić – tłumaczył skoczek. Cały Turniej w wykonaniu Olka był udany, tak też widzi to sam zawodnik. – Występ oceniam jako jeden z najlepszych w karierze, ale no dzisiaj nie miałem się czym pochwalić i trzeba po prostu iść dalej – mówił 20-latek.

Trener Łukasz Kruczek poinformował że na konkursy w lotach, które odbędą się już w ten weekend w Kulm wybierze się dwóch naszych zawodników. Jednym z nich jest właśnie Aleksander Zniszczoł, który krótko stwierdził że jedzie z Piotrkiem Żyłą powalczyć w lotach. Młody zawodnik opowiedział także nad czym musi jeszcze popracować. -Po prostu skakać  swoje, i korygować na bieżąco błędy które się pojawiają, tych błędów jest mało ale się zdarzają i trzeba się na nich skupić – zakończył Zniszczoł.

Wywiad w wersji wideo

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.