Nowy kask Kamila Stocha. „Mam tę moc”

fot. facebook.com/tylkoatlas

Trzykrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch w nowy sezon Pucharu Świata wejdzie z nowym kaskiem. Jego wygląd zaprezentował dzisiaj na swoich profilach społecznościowych.

Po kilku sezonach startów w kasku z motywami kultury Podhala ubranymi w barwy narodowe, nadszedł czas na zupełnie nowy projekt. Ten Stoch zapowiadał chociażby w trakcie ostatniego spotkania live z fanami na Instagramie. Dzisiaj nowy kask mistrz zaprezentował na portalach społecznościowych. Możemy na nim zauważyć motyw nieba czy rakietę. To też wiąże się z napisem, który umieszczono na bocznej części nakrycia na głowę – „no limits”.

– Motywy na kasku są zobrazowaniem dążenia do realizacji marzeń, bez ograniczeń! Nie mogło zabraknąć moich ulubionych kolorów. Mam tę moc – potwierdza trzykrotny mistrz olimpijski.

Na czele kasku nie zabrakło logo firmy „Atlas”, która od sześciu lat wspiera już najlepszego polskiego skoczka. – Zrozumienie, wyczucie, zaufanie i wsparcie kiedy budowałem dom i teraz, kiedy powstaje galeria trofeów – tak można rozwijać skrzydła do końca sportowej kariery – określił współpracę Kamil Stoch. Mistrz przedłużył kontrakt z “Atlasem” o kolejne dwa lata.

https://www.facebook.com/tylkoatlas/posts/4598186440256011

Źródło: Facebook

Mateusz Król
Obserwuj