4. urodziny Sportsinwinter.pl – bilety na skoki w Wiśle i Zakopanem #dziensportowzimowych [Zasady]

fot. Kevin Pedraja / CC BY

fot. rom@nski photo / CC BY
fot. rom@nski photo / CC BY

To już cztery lata odkąd powstało Sportsinwinter.pl . Tym razem nasze urodziny pragniemy dzielić z Wami w sposób wyjątkowy. Ogłaszamy dziś medialny Dzień Sportów Zimowych z atrakcyjnymi nagrodami.

Już od tygodnia informujemy Was o Dniu Sportów Zimowych, w trakcie którego będziemy rozdawać 15 biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem. Nastał ten dzień, kiedy zapowiadane wydarzenie ujrzy światło dzienne. Już od 11:00 co dwie godziny będziemy prezentować ciekawe materiały o naszych ulubionych dyscyplinach. Apoloniusz Tajner w bardzo rozległym wywiadzie, Andrzej Pradziad o problemach w sporcie wyczynowym czy najlepsi saneczkarze świata w sondażu o najlepszych torach – to i jeszcze więcej aż do 19:00, tylko u nas.

Jeśli chcecie zgarnąć bilet na Puchary Świata w polskich miejscowościach, musicie dokładnie śledzić prezentowane przez nas materiały. Około godziny 21:00 opublikujemy post z listą pytań, które będą odnosiły się do wszystkiego, co było związane z #dniemsportowzimowych i zostało opublikowane na naszej stronie. Na odpowiedzi będziecie mieli czas do niedzieli, godziny 21:00. Zwycięzców wylosujemy spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Zatem w nasze urodziny, czas spędzacie tylko i wyłącznie z nami. Gotowi? Powodzenia!

Partnerzy Dnia Sportów Zimowych:
logorg-button

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.