Znamy skład polskich skoczków na igrzyska w Pjongczangu

Jak donosi dziennikarz Przeglądu Sportowego Kamil Wolnicki na Twitterze, Stefan Horngacher potwierdził skład polskich skoczków na igrzyska w Pjongczangu. O medale powalczą: Kamil Stoch, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Maciej Kot oraz Piotr Żyła.

Stefan Horngacher postanowił nie trzymać dłużej polskich kibiców w niepewności. Znamy skład polskich skoczków na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Po wspaniałym sukcesie, jakim było wywalczenie dziś medalu Mistrzostw Świata w lotach narciarskich, sztab poinformował, ze na olimpiadę pojadą: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula i Maciej Kot. Taka decyzja oczywiście nie dziwi komentatorów. Jakub Wolny spisuje się najlepiej w swojej karierze, ale ta piąta mu odskoczyła.

Naszych skoczków czekają teraz treningi na dużym obiekcie, ale na razie nie wiadomo gdzie dokładnie. W przyszłym weekend zmagania na odnowionej Wielkiej Krokwi w Zakopanem. – Będziemy chcieli się tam dogryźć do Norwegów – powiedziała w rozmowie z TVP Apoloniusz Tajner, prezes PZN.

Źródło: Kamil Wolnicki / Przegląd Sportowy

Obserwuj

Mateusz Król

Redaktor naczelny at Sportsiniwnter.pl
Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.