fot. fotosportowa.pl / MOZN?php>
Po piątkowych Mistrzostwach MOZN, w sobotę w Kluszkowcach odbyły się kolejne zawody XXX Ligi MOZN Elbrus Cup 2018 pod szyldem Puchar Krakowa. Tym razem młodzi zawodnicy rywalizowali w slalomie gigancie.
?php>
Rywalizacja gigancie w sobotę była ostatnią podczas tegorocznej Ligi MOZN. Jak można się było spodziewać, frekwencja była dużo lepsza niż w piątek i na starcie zjawiło się w sumie 436 zawodników we wszystkich grupach wiekowych: juniorskich i open. Zawodników startujących zarówno w piątek i sobotę sklasyfikowano także w kombinacji, do której brano pod uwagę wyniki z zawodów w slalomie i gigancie.
?php>
Poniżej przedstawiamy czołowe 3 miejsca w każdej z grup za slalom gigant.
?php>
Kategoria Open - mężczyźni
?php>
?php>
?php>
- Dawid Bucki (Siepraw Ski) 2. Zbigniew Schleifer (Żywiecki Klub Narciarski) 3. Dariusz Ryskala (RyskalSki)
?php>
?php>
Kategoria Open - kobiety
?php>
?php>
?php>
- Ola Gurba (KN Magura P&P) 2. Karolina Jarząb (KS Narciarnia Nowy Sącz) 3. Joanna Haduch (NZ)
?php>
?php>
Junior A - dziewczyny (1999-2001)
?php>
?php>
?php>
- Maria Kubasiak (MKS Babia Góra) 2. Angelika Mazur (NZ) 3. Weronika Walas (Frajda Zakopane)
?php>
?php>
Junior A - chłopcy (1999-2001)
?php>
?php>
?php>
- Aleksander Seremak (Sport Szok) 2. Piotr Krawczyk (KS Narciarnia Nowy Sącz) 3. Wojciech Dulczewski (Sport Szok)
?php>
?php>
Junior B - dziewczyny (2002-2003)
?php>
?php>
?php>
- Olga Nowotny (KNN Siepraw-Ski) 2. Aleksandra Wójcik (WKN) 3. Natalia Sulicka (AN Skillz Kraków)
?php>
?php>
Junior B - chłopcy (2002-2003)
?php>
?php>
?php>
- Błażej Budz (Jurgów Ski) 2. Michał Macheta (Yeti) 3. Jan Skała (Sport Szok), Marek Zwijacz (SNPTT-1907)
?php>
?php>
Junior C - dziewczyny (2004-2005)
?php>
?php>
?php>
- Joanna Książek (AN Skillz Kraków) 2. Aleksandra Kwaśniewska (RyskalSki) 3. Marta Adamowska (Ikatur)
?php>
?php>
Junior C - chłopcy (2004-2005)
?php>
?php>
?php>
- Krzysztof Chowaniec (Jurgów Ski) 2. Szymon Zarzycki 3. Jan Łodziński (Team MB)
?php>
?php>
Junior D - dziewczyny (2006-2007)
?php>
?php>
?php>
- Nikola Komorowska (MUKS Śmig Zakopane) 2. Joanna Kostyra (WKN) 3. Karolina Dębicka (WKN)
?php>
?php>
Junior D - chłopcy (2006-2007)
?php>
?php>
?php>
- Grzegorz Szeląg (WKN) 2. Antoni Cukier (Frajda Zakopane) 3. Andrzej Stasik (Jurgów Ski)
?php>
?php>
Junior E - dziewczyny (2008-2009)
?php>
?php>
?php>
- Katarzyna Koźbiał (Żywiecki Klub Narciarski) 2. Zofia Nawalaniec (Frajda Zakopane) 3. Hanna Cukier (Frajda Zakopane)
?php>
?php>
Junior E - chłopcy (2008-2009)
?php>
?php>
?php>
- Maciej Staniek (BiegunSport) 2. Alex Rakszawski (Racing Kids) 3. Maksymilian Sowa (RyskalSki)
?php>
?php>
Junior F - dziewczyny (2010-2011)
?php>
?php>
?php>
- Mika Oczkoś (Frajda Zakopane) 2. Natasza Kamińska (RyskalSki) 3. Hania Palusińska (KNN Siepraw-Ski)
?php>
?php>
Junior F - chłopcy (2010-2011)
?php>
?php>
?php>
- Tymoteusz Ormaniec (Żywiecki Klub Narciarski) 2. Staszek Ćwikła (Frajda Zakopane) 3. Jakub Muniak (KNN Siepraw-Ski)
?php>
?php>
Pełne wyniki junior A, B, C, D, Open
?php>
Pełne wyniki junior E, F
?php>
Wyniki kombinacji?php>
Źródło: mozn.pl/informacja własna
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz