Wygraj książkę Hannawalda na 3. urodziny Sportsinwinter.pl

koszulki3LATATrzy lata temu powstaliśmy i działamy do dziś! Czas z najlepszymi kibicami, a i naszymi czytelnikami, leci bardzo szybko, ale i przyjemnie. Nasze święto chcemy przeżywać razem z Wami, więc przygotowaliśmy konkurs z biografią Svena Hannawalda do wygrania.

7. grudnia 2012 roku opublikowano pierwszy wpis na Sportsinwinter.pl. Rozpoczynał się on od słów: „Nie chcę w żaden sposób omawiać znaczenia tego tytułu, być może nie ma on do końca związku z tym, co za chwilę zostanie tu napisane. Z reguły jest tak, że w emocjach człowiek potrafi zrobić różne rzeczy, których potem może żałować.” . W emocjach właśnie blog powstał i do dziś pełno decyzji zapada impulsywnie. Wydaje się jednak, że te decyzje są słuszne, skoro działamy do dziś. Relacjonowaliśmy dla Was już setki konkursów a kilkadziesiąt z aren sportowych. Każdy z nas rozwija się razem z ewolucją naszej strony. Zawsze podchodzimy do tego co robimy z pasją, więc nasze słowa bardzo często trafiają do Waszych serc. Dziękujemy Wam za te trzy lata!

Z okazji urodzin Sportsinwinter.pl, przygotowaliśmy dla Was konkurs z biografią Sven Hannawald. Triumf. Upadek. Powrót do życia. autorstwa Ulricha Pramanna i samego Svena Hannawala. Jeśli zatem pragniesz zdobyć tę pozycję, odpowiedz na poniższe pytania:

  1. Jaki tytuł nosił trzeci wpis na blogu Sportsinwinter ?
  2. Którzy ze skoczków pozdrowili czytelników Sportsinwinter.pl w filmiku (przynajmniej dwa nazwiska) ?
  3. Kto był gościem specjalnym pierwszego wydania Audycji Stylem Klasycznym?

Odpowiedzi ślijcie na adres:  redakcja@sportsinwinter.pl (nie dochodzą wiadomości ze skrzynek Wp.pl) lub w wiadomościach prywatnych na nasz profil na Facebooku Sportsinwinter.pl . Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie naszego profilu na FB i udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy. Czas na wysłanie odpowiedzi mija 14. grudnia 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.