Reklama

Promocja tylko u nas!
logogotowe
Zachęcamy wszystkie firmy i podmioty do reklamowania się na naszej stronie. Jeśli zależy Wam na nowoczesnym sposobie pozyskiwania klientów, polecamy właśnie Sportsinwinter.pl

Dla nas zdanie klienta i partnera zawsze jest najważniejsze. Jesteśmy skupieni przede wszystkim na zadowoleniu ze współpracy. Dlatego też jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania preferowane przez reklamodawców. Każdy zainteresowany współpracą z nami może oczekiwać od nas indywidualnego podejścia.

Charakterystyka odbiorcy

Sportsinwinter.pl, to jedyny taki portal w Polsce, który dociera do wielu miłośników sportów zimowych. Większość serwisów pisze głównie o skokach narciarskich, dlatego jesteśmy unikatowi.

Czytelnicy naszego portalu to przede wszystkim osoby młode, aktywne, w wieku od 15-24 lat (70 %). Odbiorcy w wieku 25-34 lat to druga najczęściej odwiedzająca nas grupa (20%). Nasi użytkownicy to osoby, które często podróżują. Zwłaszcza w okresie zimowym.

Przykładowe formy reklamy: billboard, baner, skyscrapper, box, box śródtekstowy, button, button, promowanie firmy na odzieży, sponsoring serwisu, reklama na materiałach wideo.

cropped-cropped-tlo3a.jpg

Kontakt w sprawie reklamy:
Aneta Gąska, dział promocji i marketingu – anetagaska@sportsinwinter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *