Ruszyła sprzedaż biletów na Puchar Świata w Dreźnie

fot. Patrycja Korczewska

Sprzedaż biletów na Puchar Świata w biegach narciarskich w Dreźnie rozpoczęła się we wtorek 13 sierpnia. Pierwsze wejściówki można zatem kupić już 150 dni przed rozpoczęciem najważniejszej imprezy biegowej w Niemczech.

Zawody w Dreźnie w nadchodzącym sezonie zimowym zaplanowano tradycyjnie na 11 i 12 stycznia 2020 roku, czyli na tydzień po zakończeniu prestiżowego cyklu Tour de Ski. Na 150 dni przed rozpoczęciem imprezy ruszyła natomiast sprzedaż biletów, a do 30 listopada wejściówki będzie można kupić w okazyjnych cenach. Za normalny bilet przyjdzie zapłacić 15 euro, a za ulgowy (studenci i osoby niepełnosprawne) 10 euro.

Oprócz biletu rodzinnego dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie czwórki dzieci (40 euro), po raz pierwszy dostępny będzie również bilet weekendowy na oba dni Pucharu Świata. Cena wyniesie 26 euro. – Chcemy, aby Puchar Świata w Dreźnie był zimowym świętem dla całej rodziny. W porównaniu z poprzednimi latami sprawiliśmy, że ceny biletów są znacznie tańsze – powiedziała rzeczniczka Pucharu Świata Daniela Möckel.

Bilety na Puchar Świata są dostępne w sklepie internetowym na oficjalnej stronie Pucharu Świata pod adresem www.skiweltcup-dresden.de i we wszystkich punktach sprzedaży biletów w Dreźnie. Jeśli ktoś kupi swój bilet w jednym z punktów sprzedaży, może spodziewać się specjalnie zaprojektowanego biletu termicznego z wizerunkiem Nadine Herrmann. 23-letnia biegaczka jest bowiem tegoroczną twarzą Pucharu Świata w Dreźnie.

Źródło: xc-ski.de

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: