Ruszyła sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem 2020. Jest drożej

fot. Anna Felska

Nie w październiku, jak zapowiadał nam prezes TZN Andrzej Kozak, w ostatniego dnia września ruszyła sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem 2020. Ceny są jednak wyższe.

Kibice, którzy zarejestrowali się w oficjalnym sklepie Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, mogą już kupować bilety na Puchar Świata w Zakopanem 2020. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ organizatorzy zawodów nie postarali się o nagłośnienie informacji w tej sprawie. A biletów na popularny sektor sektor C już brakuje. Ceny są wyższe niż w ostatnim roku. Najtańsza wejściówka na konkurs (sektor C i D) kosztuje aż 90 zł. Bilety na sektory A i B kosztują o 10 zł więcej. Wejście na kwalifikacje kosztować nas będzie 40 zł.

PŚ w Zakopanem 2020 odbędzie się w ostatni weekend stycznia. Kibice, którzy chcą wybrać odpowiednie miejsce noclegowe, także powinni już rozpocząć poszukiwania. Serwisy oferujące sprzedaż noclegów i już informują o ogromnym zainteresowaniu. Wiele wskazuje zatem na to, że i tym razem Zakopane w trakcie skoków będzie wypełnione turystami z całego kraju. Bilety kupicie na shop-tzn.pl.

Źródło: Informacja własna

2 myśli na temat “Ruszyła sprzedaż biletów na PŚ w Zakopanem 2020. Jest drożej

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: