Redakcja

tlo2a

Życie bez pasji jest zwykłą szarą codziennością. Zdajemy sobie z tego sprawę, więc tworzymy dla Was, od ładnych kilku lat, jedyny taki portal w Polsce o sportach zimowych. Dziękujemy za zaufanie.

Sportsinwinter.pl zaczynało jako blog, w którym czytaliście przede wszystkim komentarze do tego, co dzieje się na arenach sportów zimowych na świecie. Dzisiaj jesteśmy jedynym portalem w kraju, który skupia się na tylu sportach zimowych. Piszemy bowiem o skokach i biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, biathlonie, kombinacji norweskiej oraz łyżwiarstwie szybkim. Relacjonujemy dla Was najważniejsze zawody prosto z miejsc ich rozgrywania, np. mistrzostwa świata w lotach narciarskich, czy Turniej Czterech Skoczni.  Blisko sto wyjazdów pozwoliło nam nabrać doświadczenia, które doceniacie coraz częściej odwiedzając naszą stronę. Chcemy zatem, abyście mogli poznać nas bliżej.

Imię i nazwisko: Mateusz Król
W redakcji od: 2012
Stanowisko: Redaktor naczelny, Założyciel
O sobie: Absolwent kulturoznawstwa, sędzia w narciarstwie klasycznym ze stopniem klubowego i komentator sportowy w RadiuGol. Całe moje życie od jakiegoś czasu opiera się przede wszystkim na skokach narciarskich. Konsekwentnie śledzę też inne poczynania sportowców na innych zimowych arenach. Te sporty mają w sobie coś radosnego. To, co przedstawiam na tym blogu jest moją subiektywną myślą. Wyrażam siebie i swoje emocje. Każdy z nas ma swój własny, ciekawy pogląd na sport. Zapraszam do zapoznania się z moim.

Kontakt: mateuszkrol@sportsinwinter.pl

Imię i nazwisko: Anna Felska
W redakcji od: 07.2013
Stanowisko: Zastępca Redaktora Naczelnego
O sobie:

Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. To właśnie pisanie na tej stronie, świetni ludzie i miłość do skoków narciarskich zainspirowały mnie, bu rozpocząć studia na tym kierunku. Początkowo było to tylko hobby a teraz z każdym dniem umacniam się w przekonaniu, że właśnie dziennikarstwo sportowe może być tym, czym chcę się zajmować w przyszłości. W każdy tekst na tej stronie wkładam swoje serce prostego kibica i staram się spełniać marzenia.

„Kiedy masz marzenia, to uśmiechasz się już na samą myśl, że możesz zrobić kolejny krok, by się do nich zbliżyć. Nigdy nie przestanę marzyć.” – Adam Małysz

Kontakt: annafelska@sportsinwinter.pl

Imię i nazwisko: Aneta Kosiura
W redakcji od: 06.2014
Stanowisko: Dziennikarz/fotoreporter/felietonista | RNR | Rekrutacja | Dział marketingu

O sobie: Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Uwielbiam góry pod każdym względem, moją pasją są górskie wędrówki, jazda na nartach oraz skoki narciarskie. Oglądam je praktycznie od dziecka, ale prawdziwe zainteresowanie zrodziło się we mnie podczas IO w Vancouver 2010. Od tamtej pory skoki są nieodłącznym elementem mojego życia, w miarę możliwości jeżdżę na zawody oraz oglądam wszystkie konkursy w TV. Ta piękna dyscyplina dostarcza mi wiele wzruszeń i emocji, które postaram się Wam przekazać właśnie tutaj.

Kontakt: anetagaska@sportsinwinter.pl

Imię i nazwisko: Karolina Osmańska
W redakcji od: 07.2014
Stanowisko: Dziennikarz/fotoreporter/felietonista
O sobie: Jestem studentką Mikrobiologii na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Od dziecka interesuję się skokami narciarskimi. W 2000 roku po raz pierwszy pokazał mi je tata i od tego momentu każdy sezon skoków stał się częścią mojego życia. Moimi kolejnymi zainteresowaniami są: podróże i piesze wycieczki po Tatrach. Przez to również uwielbiam robić zdjęcia zarówno krajobrazów jak i architektury, a także podczas konkursów skoków narciarskich nie obędzie się bez kilkuset fotek.

Kontakt: karolinaosmanska@sportsinwinter.pl

 

Imię i nazwisko: Franciszek Damboń
W redakcji od: 07.2014
Stanowisko: Dziennikarz/fotoreporter/felietonista
O sobie: Już od dziecka interesowałem się skokami narciarskimi. Od 2004 roku stałem się ich pasjonatem i fanatykiem. Przez te 10 lat oglądam każdy konkurs z udziałem skoczków. Moją ogromną wiedzę na temat skoków chciałbym dobrze wykorzystać. Jestem w tej redakcji, żeby podzielić się z wami moimi przemyśleniami na różne tematy związane z moją ukochaną dyscypliną.

Kontakt: franekdambon@sportsinwinter.pl

Imię i nazwisko: Marek Cielec
W redakcji od: 03.2015
Stanowisko: Szef działu narciarstwa alpejskiego
O sobie: Jestem studentem Politechniki Rzeszowskiej. Moje zainteresowanie sportami zimowymi zaczęło się od sukcesów Adama Małysza na początku XXI wieku. Poza tym z zimą zawsze było mi po drodze a silne mrozy wprawiają mnie w dobry nastrój. Nic więc dziwnego, że sporty zimowe weszły w obszar mojego głębszego zainteresowania. Od Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver pokochałem narciarstwo alpejskie, które stało się od tego czasu moją ulubioną dyscypliną zimową, mimo że nie uprawiam czynnie tego sportu.

Imię i nazwisko: Daniel Topczewski
W redakcji od: 11.2015
Stanowisko: Szef działu narciarstwa biegowego
O sobie: Sporty zimowe od dawna były obecne w moim życiu, ale pasją stały się dopiero w 2006 roku. Po igrzyskach olimpijskich w Turynie, gdzie Justyna Kowalczyk zdobyła po fantastycznym biegu brązowy medal na 30 kilometrów stylem dowolny. Wtedy wiedziałem, mimo swojego młodego wieku, że biegi narciarskie na długo zagoszczą w moim kibicowskim sercu. Od czasu igrzysk właściwie nie opuszczam startów pucharowych Justyny Kowalczyk, a biegi stały się nieodłączną częścią mojego życia. W związku z tym, że uwielbiam narciarstwo biegowe mogę o nim pisać i rozmawiać godzinami. W swoich wypowiedziach staram się zachować obiektywizm, ale nie zawsze jest to proste w przypływie emocji. Poza sportem interesuje się także historią, która ma w sobie coś niesamowitego, a łącząc ją ze sportem można znaleźć wiele fantastycznych i niesamowitych wyczynów sprzed lat.

Imię i nazwisko: Zuzanna Wydera
W redakcji od: 04.2016
Stanowisko: Dziennikarz/fotoreporter/felietonista / RNR
O sobie: Jestem studentką zarządzania sportem na katowickim AWFie. Ze skokami jestem związana od dziecka. Żaden inny sport jeszcze mnie tak nie zauroczył. Miłość do skoków zaowocowała u mnie pasją do dziennikarstwa. Gdy piszę, czuję się wolna. Uwielbiam kibicować ulubionym skoczkom na zawodach. W wolnych chwilach kolekcjonuję autografy.

Imię i nazwisko: Wiktoria Wnętkowska
W redakcji od: 04.2016
Stanowisko: Fotoreporter

Imię i nazwisko: Aleksander Dobrowolski
W redakcji od: 11.2016
Stanowisko: Dziennikarz/felietonista

Imię i nazwisko: Jakub Balcerski
W redakcji od: 12.2016
Stanowisko: Dziennikarz/felietonista

Współpraca:

Ireneusz Trawka (skoki i biegi narciarskie), Jarosław Gracka (narciarstwo alpejskie).

FOTO

Justyna Więckowska (biegi narciarskie), Patrycja Jeżewska (biegi narciarskie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *