PŚ w Antholz: Zwycięski Boe ,piąty Fourcade

11:52, 22.01.2017 Mateusz Król

cbc.ca cbc.ca

Johannes Thingnes Boe wygrał dzisiejsze zawody biathlonowe mężczyzn w włoskim Antholz. Kolejne miejsca na podium zajęli Quentin Fillon Maillet oraz Anton Szypulin.

Johannes Thingnes Boe  wygrał dzisiejszy bieg ze startu wspólnego mężczyzn na 15 km z czasem wynoszącym 37:04.3 sekundy. Norweg, jako jedyny zawodnik z pierwszej dziesiątki był bezbłędny podczas czterech wizyt na strzelnicy. Było to dla niego dwunaste zwycięstwo w karierze. Kolejny na mecie z 3.7sekundową stratą zameldował się Quentin Fillon Maillet. Francuz zanotował jeden niecelny strzał podobnie jak trzeci na mecie Anton Szypulin. Rosjanin do zwycięzcy stracił już 21.7 sekundy.

Martin Fourcade pomimo trzech pudeł zajął w dzisiejszych zawodach piąte miejsce.