Przed nami Puchar Lubelszczyzny!

LOZN logo
źródło: lozn.org.pl

Już 31 sierpnia w Tomaszowie Lubelskim w ramach Pucharu Polski 2014 odbędą się „Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Puchar Lubelszczyzny 2014 w biegach na nartorolkach”.
Zawody odbędą się na torze nartorolkowym przy ul.  Aleja Sportowa 8 na Stadionie Miejskim OSiR ,,Tomasovia’’. Początek o godz. 10:00 a uroczyste dekoracje zaplanowano na godz. 14:00. Zawody te zainaugurują Puchar Polski w biegach na nartorolkach, których to cykl jest realizowany pod patronatem i przy pomocy organizacyjnej Polskiego Związku Narciarskiego . Kolejne  zawody z  cyklu odbędą się  w Jeleniej Górze, Istebnej, Bystrej i Marklowicach.
Zawodnicy będą rywalizowali w sprincie narciarskim na dystansie 1000 metrów. Będą mieli do pokonania  2 okrążenia  toru.   Rozegrane  zostaną eliminacje,  następnie ćwierćfinały i półfinały. Czterech najlepszych zawodników spotka się w wielkim finale, aby walczyć o zwycięstwo. W  zawodach mogą wystartować wszyscy chętni spełniający wymogi regulaminowe. Najmłodszą kategorią będzie  kategoria Juniora E czyli dzieci w  wieku rocznik 2002 i młodsi. Przewidziano również kategorie Masters dla amatorów. Zgłoszenia można wysyłać do 29.08.2014 roku.

Program zawodów
Zapowiedź Pucharu Lubelszczyzny
Regulamin Pucharu Polski

źródło: pzn.pl oraz lozn.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.