Poważna kontuzja Caroline Colombo

nordicmag.info

Młoda francuska biathlonistka Caroline Colombo doznała poważnej kontuzji, która prawdopodobnie na dłużej wykluczy ją z rywalizacji na światowych trasach biathlonowych.

Colombo przeszła ostatnio operację, po otwartym złamaniu kostki, którego nabawiła się podczas zgrupowania przygotowawczego do zbliżającego się sezonu. Młoda Francuzka została przetransportowana helikopterem do szpitala, gdzie została poddana operacji. –Jeszcze nie wiem dokładnie, kiedy będę mogła postawić nogi na ziemi, za 3, 6 lub 12 miesięcy? Jestem jednak pewna, że będę gotowa kontynuować moją wielką pasję: biathlon na najwyższym poziomie, oczywiście jeżeli to będzie możliwe. Wciąż mam w głowie wiele celów do zrealizowania – napisała po wypadku 21-letnia biathlonistka.

Caroline Colombe ma za sobą bardzo dobry sezon. W czeskim Nowym Mieście podczas Mistrzostw Europy w biathlonie zajęła kolejno 4 i 5 miejsce w pościgu i sprincie. Do kolejnego sezonu zimowego przygotowywała się wraz z kadrą B, której obóz miał miejsce w Font Romeu.

Źródło: ski-nordique.net, nordicmag.info

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *