fot. Jan Winkiel / PZN?php>
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki oraz najlepsze kluby Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich sezonu 2017/2018 odebrali zasłużone nagrody podczas uroczystego podsumowania, które odbyło się 9 czerwca 2018 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.
?php>
9 czerwca 2018 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem miało miejsce uroczyste podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich za ubiegły sezon 2017/2018. Nagrodzeni zostali najlepsi biegacze i biegaczki, a sześć najlepszych klubów NPRBN otrzymało nagrody finansowe.
?php>
Biegacze i biegaczki narciarscy rywalizowali w 5-ciu kategoriach wiekowych z podziałem na kategorie kobiet/dziewcząt oraz mężczyzn/chłopców.
?php>
Zwycięzcy NPRBN 2017/2018:
?php>
Senior
?php>
?php>
?php>
- Łukasz Kunc - UKS Regle Kościelisko
?php>
- Mateusz Chowaniak - UKS Regle Kościelisko
?php>
- Krzysztof Małkiński - UKS Hubal Białystok
?php>
?php>
?php>
Seniorka
?php>
?php>
?php>
- Andżelika Szyszka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
?php>
- Katarzyna Stokfisz - KS AZS AWF Katowice
?php>
- Agata Warło - NKS Trójwieś Beskidzka
?php>
?php>?php>
Junior A
?php>
?php>
?php>
- Krzysztof Puda - LKS Klimczok Bystra
?php>
- Wiktor Czaja - KS Jedność Nowy Sącz
?php>
- Łukasz Bachleda - KS Obidowiec Obidowa
?php>
?php>?php>
Juniorka A
?php>
?php>
?php>
- Klaudia Pytel - SSR LZS Sokół Szczyrk
?php>
- Weronika Kaleta - LKS Markam Wiśniowa-Osieczany
?php>
- Natalia Bury - WSS Wisła
?php>
?php>?php>
Junior B
?php>
?php>
?php>
- Dawid Damian - KS Jedność Nowy Sącz
?php>
- Michał Boreczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe
?php>
- Jan Żółkiewski - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
?php>
- Grzegorz Zawada - MKS Istebna
?php>
- Maciej Zdziechowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe
?php>
- Bartosz Głaz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
?php>
?php>?php>
Juniorka B
?php>
?php>
?php>
- Magdalena Kobielusz - SSR LZS Sokół Szczyrk
?php>
- Marcelina Wojtyła - MKS Istebna
?php>
- Magdalena Kuśmierz - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
?php>
- Justyna Stefaniuk - UKS Rawa Siedlce
?php>
- Luiza Motyka - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
?php>
- Kinga Polityńska - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
?php>
?php>?php>
Junior C
?php>
?php>
?php>
- Robert Bugara - UKS Regle Kościelisko
?php>
- Bartosz Cielniak - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
?php>
- Piotr Sobiczewski - UKS Rawa Siedlce
?php>
- Sebastian Bryja - UKS Regle Kościelisko
?php>
- Łukasz Gazurek - NKS Trójwieś Beskidzka
?php>
- Artur Bożek - LKS Klimczok Bystra
?php>
?php>?php>
Juniorka C
?php>
?php>
?php>
- Karolina Kohutowa - NKS Trójwieś Beskidzka
?php>
- Ewa Gazur - NKS Trójwieś Beskidzka
?php>
- Irena Szkurat - WKS Zakopane
?php>
- Karolina Kukuczka - MKS Istebna
?php>
- Anna Berezecka - MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
?php>
- Rozalia Prokurat - UKS Rawa Siedlce
?php>
?php>?php>
W klasyfikacji generalnej klubowej Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich za sezon 2017/2018, liczonej na podstawie wyników osiągniętych w czterech kategoriach wiekowych (Junior B, Juniorka B, Junior C i Juniorka C), zwycięstwo odniósł klub MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.
?php>
Nagrody finansowe dla sześciu najlepszych klubów sezonu otrzymali:
?php>
?php>
?php>
- MULKS Grupa Oscar Tomaszów LubelskI - 12 000 zł.
?php>
- MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 10 000 zł.
?php>
- UKS Rawa Siedlce - 8 000 zł.
?php>
- NKS Trójwieś Beskidzka - 7 500 zł.
?php>
- MKS Karkonosze Sporty Zimowe - 7 000 zł.
?php>
- MKS Istebna - 6 500 zł.
?php>
?php>
?php>
?php>
Źródło: pzn.pl
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz