fot. AP Photo/Lee Jin-man?php>
Już w czwartek czekają nas pierwsze emocje podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Zawody będzie można śledzić zarówno w TVP, jak i na Eurosporcie. Obie stacje przygotowały szereg różnorodnych transmisji, poniżej prezentujemy program telewizyjny na najbliższe dni.
?php>TVP
?php>?php>8.02.2018 (czwartek)
?php>11:15 - Studio
?php>12:10 - Skoki narciarskie, 3. trening mężczyzn na HS 109
?php>13:00 - Studio
?php>13:25 - Skoki narciarskie, kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 109
?php>14:45 - Studio
?php>?php>9.02.2018 (piątek)
?php>11:05 - Studio
?php>11:55 - Ceremonia otwarcia
?php>14:15 - Studio
?php>15:00 - Studio
?php>?php>10.02.2018 (sobota)
?php>00:45 - Studio
?php>1:00 - Curling, faza grupowa par mieszanych
?php>1:45 - Studio
?php>1:55 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje
?php>2:45 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje
?php>3:35 - Studio
?php>4:55 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje
?php>5:40 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje
?php>6:45 - Studio
?php>6:55 - Studio
?php>8:05 - Biegi narciarskie, bieg łączony kobiet na 15 km
?php>9:10 - Studio
?php>10:45 - Studio (TVP2)
?php>10:55 - Saneczkarstwo, zjazd jedynek mężczyzn, bieg na 1500m (TVP2)
?php>11:30 - Studio (TVP 2)
?php>11:40 - Saneczkarstwo, zjazd jedynek mężczyzn i bieg na 500m kobiet (TVP2)
?php>11:50 - Studio
?php>12:10 - Biathlon - sprint kobiet na 7,5 km; łyżwiarstwo szybkie - bieg na 3000 m kobiet; saneczkarstwo - zjazd jedynek mężczyzn (TVP2)
?php>12:15 - Skoki narciarskie, trening na skoczni HS 109
?php>12:50 - Studio
?php>13:30 - Skoki narciarskie, I seria na HS 109
?php>13:35 - Studio (TVP2)
?php>13:45 - Saneczkarstwo, 2. zjazd jedynek mężczyzn (TVP2)
?php>14:20 - Studio
?php>14:30 - Skoki narciarskie, II seria na HS 109
?php>14:30 - Studio (TVP2)
?php>15:10 - Skoki narciarskie, dekoracja
?php>15:30 - Studio
?php>15:35 - Studio (TVP2)
?php>16:35 - Studio (TVP2)
?php>?php>11.02.2018 (niedziela)
?php>1:40 - Studio (TVP2)
?php>1:55 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, finał (TVP2)
?php>2:10 - Studio
?php>2:30 - Snowboard, slopestyle mężczyzn, finał (TVP2)
?php>2:55 - Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn
?php>3:45 - Studio (TVP2)
?php>4:55 - Studio
?php>5:25 - Snowboard, slopestyle kobiet, eliminacje
?php>6:06 - Snowboard, slopestyle kobiet, eliminacje (TVP2)
?php>6:35 - Studio (TVP2)
?php>7:10 - Biegi narciarskie - bieg łączony mężczyzn na 30 km; snowboard - slopestyle kobiet, eliminacje; łyżwiarstwo szybkie (TVP2)
?php>8:40 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 m mężczyzn (TVP2)
?php>9:10 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 m mężczyzn (TVP2)
?php>10:10 - Studio (TVP2)
?php>10:20 - Hokej na lodzie - faza grupowa kobiet; saneczkarstwo - 3. przejazd mężczyzn (TVP2)
?php>11:05 - Studio (TVP2)
?php>11:55 - Saneczkarstwo mężczyzn, 1. ślizg (TVP2)
?php>12:10 - Biathlon - sprint mężczyzn na 10 km; saneczkarstwo - 1.przejazd mężczyzn (TVP2)
?php>12:40 - Studio
?php>12:55 - Narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, finał
?php>13:45 - Studio (TVP2)
?php>14:40 - Studio
?php>?php>?php>
Eurosport
?php>?php>8.02.2018 (czwartek)
?php>1:00 - Curling, faza grupowa par mieszanych, Kanada - Norwegia
?php>3:00 - Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn, trening
?php>12:00 - Studio
?php>12:15 - Skoki narciarskie, seria próbna mężczyzn na HS 109
?php>13:15 - Skoki narciarskie, kwalifikacje mężczyzn na HS 109
?php>14:30 - Studio
?php>?php>9.02.2018 (piątek)
?php>1:55 - Narciarstwo dowolne (Eurosport 2)
?php>2:00 - Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny solistów
?php>2:50 - Narciarstwo alpejski, zjazd mężczyzn, trening (Eurosport 2)
?php>3:30 - Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny par sportowych
?php>5:30 - Curling, faza grupowa, Szwajcaria - Norwegia
?php>11:45 - Studio
?php>12:00 - Ceremonia otwarcia
?php>14:00 - Studio
?php>?php>10.02.2018 (sobota)
?php>1:40 - Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn
?php>3:00 - Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn
?php>3:30 - Narciarstwo alpejski, zjazd mężczyzn, trening
?php>5:00 - Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn
?php>8:05 - Biegi narciarskie, bieg łączony kobiet
?php>8:30 - Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Japonia - Szwecja (Eurosport 2)
?php>11:00 - Saneczkarstwo, 1. przejazd mężczyzn
?php>11:55 - Studio
?php>12:05 - Biathlon, sprint kobiet na 7,5 km
?php>13:00 - Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Korea Południowa - Szwajcaria (Eurosport 2)
?php>13:40 - Skoki narciarskie, konkurs indywidualny mężczyzn na HS 109
?php>?php>11.02.2018 (niedziela)
?php>1:40 - Snowboard, slopestyle, finał
?php>3:00 - Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn
?php>4:30 - Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny solistek
?php>5:45 - Łyżwiarstwo figurowe, drużynowy program dowolny
?php>7:15 - Biegi narciarskie, bieg łączony mężczyzn na 30 km
?php>8:30 - Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Finlandia - USA (Eurosport 2)
?php>9:05 - Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m mężczyzn
?php>11:00 - Ceremonia wręczenia medali (Eurosport 2)
?php>12:05 - Biathlon, sprint mężczyzn na 10 km
?php>13:00 - Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Kanada - Olimpijczycy Rosyjscy (Eurosport 2)
?php>13:45 - Saneczkarstwo, 4. przejazd mężczyzn
?php>?php>Źródło: eurosport.player.com / sport.tvp.pl?php>?php>?php>
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz