Pjongczang 2018: Sprawdź program telewizyjny na najbliższe dni

fot. AP Photo/Lee Jin-man

Już w czwartek czekają nas pierwsze emocje podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Zawody będzie można śledzić zarówno w TVP, jak i na Eurosporcie. Obie stacje przygotowały szereg różnorodnych transmisji, poniżej prezentujemy program telewizyjny na najbliższe dni.

TVP

8.02.2018 (czwartek)

11:15 – Studio

12:10 – Skoki narciarskie, 3. trening mężczyzn na HS 109

13:00 – Studio

13:25 – Skoki narciarskie, kwalifikacje do konkursu na skoczni HS 109

14:45 – Studio

9.02.2018 (piątek)

11:05 – Studio

11:55 – Ceremonia otwarcia

14:15 – Studio

15:00 – Studio

10.02.2018 (sobota)

00:45 – Studio

1:00 – Curling, faza grupowa par mieszanych

1:45 – Studio

1:55 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje

2:45 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje

3:35 – Studio

4:55 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje

5:40 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, eliminacje

6:45 – Studio

6:55 – Studio

8:05 – Biegi narciarskie, bieg łączony kobiet na 15 km

9:10 – Studio

10:45 – Studio (TVP2)

10:55 – Saneczkarstwo, zjazd jedynek mężczyzn, bieg na 1500m (TVP2)

11:30 – Studio (TVP 2)

11:40 – Saneczkarstwo, zjazd jedynek mężczyzn i bieg na 500m kobiet (TVP2)

11:50 – Studio

12:10 – Biathlon – sprint kobiet na 7,5 km; łyżwiarstwo szybkie – bieg na 3000 m kobiet; saneczkarstwo – zjazd jedynek mężczyzn (TVP2)

12:15 – Skoki narciarskie, trening na skoczni HS 109

12:50 – Studio

13:30 – Skoki narciarskie, I seria na HS 109

13:35 – Studio (TVP2)

13:45 – Saneczkarstwo, 2. zjazd jedynek mężczyzn (TVP2)

14:20 – Studio

14:30 – Skoki narciarskie, II seria na HS 109

14:30 – Studio (TVP2)

15:10 – Skoki narciarskie, dekoracja

15:30 – Studio

15:35 – Studio (TVP2)

16:35 – Studio (TVP2)

11.02.2018 (niedziela)

1:40 – Studio (TVP2)

1:55 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, finał (TVP2)

2:10 – Studio

2:30 – Snowboard, slopestyle mężczyzn, finał (TVP2)

2:55 – Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn

3:45 – Studio (TVP2)

4:55 – Studio

5:25 – Snowboard, slopestyle kobiet, eliminacje

6:06 – Snowboard, slopestyle kobiet, eliminacje (TVP2)

6:35 – Studio (TVP2)

7:10 – Biegi narciarskie – bieg łączony mężczyzn na 30 km; snowboard – slopestyle kobiet, eliminacje; łyżwiarstwo szybkie (TVP2)

8:40 – Łyżwiarstwo szybkie – 5000 m mężczyzn (TVP2)

9:10 – Łyżwiarstwo szybkie – 5000 m mężczyzn (TVP2)

10:10 – Studio (TVP2)

10:20 – Hokej na lodzie – faza grupowa kobiet; saneczkarstwo – 3. przejazd mężczyzn (TVP2)

11:05 – Studio (TVP2)

11:55 – Saneczkarstwo mężczyzn, 1. ślizg (TVP2)

12:10 – Biathlon – sprint mężczyzn na 10 km; saneczkarstwo – 1.przejazd mężczyzn (TVP2)

12:40 – Studio

12:55 – Narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet, finał

13:45 – Studio (TVP2)

14:40 – Studio

 

Eurosport

8.02.2018 (czwartek)

1:00 – Curling, faza grupowa par mieszanych, Kanada – Norwegia

3:00 – Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn, trening

12:00 – Studio

12:15 – Skoki narciarskie, seria próbna mężczyzn na HS 109

13:15 – Skoki narciarskie, kwalifikacje mężczyzn na HS 109

14:30 – Studio

9.02.2018 (piątek)

1:55 – Narciarstwo dowolne (Eurosport 2)

2:00 – Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny solistów

2:50 – Narciarstwo alpejski, zjazd mężczyzn, trening (Eurosport 2)

3:30 – Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny par sportowych

5:30 – Curling, faza grupowa, Szwajcaria – Norwegia

11:45 – Studio

12:00 – Ceremonia otwarcia

14:00 – Studio

10.02.2018 (sobota)

1:40 – Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn

3:00 – Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn

3:30 – Narciarstwo alpejski, zjazd mężczyzn, trening

5:00 – Snowboard, slopestyle, eliminacje mężczyzn

8:05 – Biegi narciarskie, bieg łączony kobiet

8:30 – Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Japonia – Szwecja (Eurosport 2)

11:00 – Saneczkarstwo, 1. przejazd mężczyzn

11:55 – Studio

12:05 – Biathlon, sprint kobiet na 7,5 km

13:00 – Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Korea Południowa – Szwajcaria (Eurosport 2)

13:40 – Skoki narciarskie, konkurs indywidualny mężczyzn na HS 109

11.02.2018 (niedziela)

1:40 – Snowboard, slopestyle, finał

3:00 – Narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn

4:30 – Łyżwiarstwo figurowe, program dowolny solistek

5:45 – Łyżwiarstwo figurowe, drużynowy program dowolny

7:15 – Biegi narciarskie, bieg łączony mężczyzn na 30 km

8:30 – Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Finlandia – USA (Eurosport 2)

9:05 – Łyżwiarstwo szybkie, 5000 m mężczyzn

11:00 – Ceremonia wręczenia medali (Eurosport 2)

12:05 – Biathlon, sprint mężczyzn na 10 km

13:00 – Hokej na lodzie, faza grupowa kobiet, Kanada – Olimpijczycy Rosyjscy (Eurosport 2)

13:45 – Saneczkarstwo, 4. przejazd mężczyzn

Źródło: eurosport.player.com / sport.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *