Do ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu pozostało 17 dni. Kolejne państwa ogłaszają listy zawodników, którzy otrzymali szansę startu w Korei. Reprezentacja Austrii do Pjongczangu wyśle aż 105 sportowców.
?php>Znamy już nazwiska reprezentantów prawie wszystkich dyscyplin. Na ostatnie nominacje, które ogłoszone zostaną 28 stycznia czekają: jeden kombinator norweski, pięć narciarek alpejskich oraz jeden narciarz alpejski.
?php>?php>
?php>
Biathlon (9):?php>
Kobiety: Lisa Theresa Hauser, Katharina Innerhofer, Dunja Zdouc?php>
Mężczyźni: Julian Eberhard, Tobias Eberhard, Simon Eder, Sven Grossegger, David Komatz, Dominik Landertinger?php>
?php>
?php>
Bobsleje (12):?php>
Kobiety: Christina Hengster, Valerie Kleiser; Katrin Beierl, Victoria Hahn; Viktoria Eigner (rezerwowa)?php>
Mężczyźni: Benjamin Maier, Kilian Walch, Markus Sammer, Danut-Ion Moldovan; Markus Treichl, Markus Glück, Marco Rangl, Ekemini Bassey; Stefan Laussegger (rezerwowy)?php>
?php>
?php>
Łyżwiarstwo figurowe (2):?php>
Para: Miriam Ziegler/Severin Kiefer?php>
?php>
?php>
Łyżwiarstwo szybkie (2):?php>
Kobiety: Vanessa Herzog?php>
Mężczyźni: Linus Heidegger?php>
?php>
?php>
Kombinacja norweska (5):?php>
Mężczyźni: Wilhelm Denifl, Bernhard Gruber, Lukas Klapfer, Mario Seidl i jeden dodatkowy zawodnik, który jeszcze nie został nominowany?php>
?php>
?php>
Saneczkarstwo (10):?php>
Kobiety: Madeleine Egle, Birgit Platzer, Hannah Prock?php>
Mężczyźni: Reinhard Egger, David Gleirscher, Wolfgang Kindl; Peter Penz/Georg Fischler, Thomas Steu/Lorenz Koller?php>
?php>
?php>
Skeleton (2):?php>
Kobiety: Janine Flock?php>
Mężczyźni: Matthias Guggenberger?php>
?php>
?php>
Narciarstwo alpejskie (22):?php>
Kobiety: Stephanie Brunner, Katharina Gallhuber, Cornelia Hütter, Berndatte Schild, Nicole Schmidhofer, Anna Veith i pięć innych alpejek, które zostaną nominowane?php>
Mężczyźni: Stefan Brennsteiner, Manuel Feller, Max Franz, Marcel Hirscher, Vincent Kriechmayr, Michael Matt, Matthias Mayer, Hannes Reichelt, Philipp Schörghofer, Marco Schwarz i jeden narciarz, który zostanie nominowany?php>
?php>
?php>
Ski cross (6):?php>
Kobiety: Andrea Limbacher, Katrin Ofner?php>
Mężczyźni: Adam Kappacher, Christoph Wahrstötter, Robert Winkler, Thomas Zangerl?php>
?php>
?php>
Freestyle (6):?php>
Kobiety: Elisabeth Gram (Halfpipe), Melanie Meilinger, Lara Wolf?php>
Mężczyźni: Andreas Gohl, Marco Ladner, Lukas Müllauer?php>
?php>
?php>
Biegi narciarskie (7):?php>
Kobiety: Anna Seebacher, Teresa Stadlober, Lisa Unterweger?php>
Mężczyźni: Dominik Baldauf, Max Hauke, Luis Stadlober, Bernhard Tritscher?php>
?php>
?php>
Skoki narciarskie (8):?php>
Kobiety: Chiara Hölzl, Daniel Iraschko-Stolz, Jacqueline Seifriedsberger?php>
Mężczyźni: Clemens Aigner, Manuel Fettner, Michael Hayböck, Stefan Kraft, Gregor Schlierenzauer?php>
?php>
Snowboard (14):?php>
Kobiety: Anna Gasser, Julia Dujmovits, Ina Meschik, Claudia Riegler, Sabine Schöffmann?php>
Mężczyźni: Hanno Douschan, Alessandro Hämmerle, Lukas Pachner, Markus Schairer, Clemens Millauer, Benjamin Karl, Sebastian Kislinger, Alexander Payer, Andreas Prommegger
?php>źródło: krone.at
?php>?php>
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz