Natalia Maliszewska znów na podium. Mimo upadku

(fot. Dziennik Polski)

Natalia Maliszewska zaliczyła kolejny udany występ i udowodnił, że wciąż znajduje się w wysokiej formie. Polka znów stanęła na podium w biegu na 500 m. Tym razem podczas zawodów w Ałmatach.

Natalia Maliszewska zajęła trzecie miejsce podczas zawodów Pucharu Świata w short tracku rozgrywanych w kazachskiej miejscowości Ałmaty. Polka była najlepsza w ćwierćfinale i miała spore szanse na triumf w półfinale. Tam jednak było nerwowo i doszło do kolizji Natalii z Xiran Wang. Ta sama zawodniczka była sprawczynią kolejnej kolizji, za co została zdyskwalifikowana. Nasza zawodniczka jechała jednak w wolniejszym biegu, przez co w finale ruszała z trzeciego pola. Została zablokowana i musiała zadowolić się trzecim miejscem, chociaż pierwotnie była czwarta. Dyskwalifikacja dotknęła Proswirnową, bowiem Rosjanka spowodowała kolizję w trakcie biegu.

Maliszewska wciąż pozostaje liderką Pucharu Świata. Po występie w Kazachstanie nawet umocniła się na pierwszej pozycji. Polka ma na swoim koncie 31 520 punktów. Druga van Ruijven ma ich 18 665. 

Źródło: ISU

 

Jedna myśl na temat “Natalia Maliszewska znów na podium. Mimo upadku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.