MŚJ w Lahti 2019: Program zawodów, listy startowe, wyniki



MŚJ w narciarstwie klasycznym – Lahti 2019
Data Godzina Dyscyplina Zawody 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce Lista startowa Wyniki PDF
20.01.2019 11:00 Biegi narciarskie Sprinty stylem klasycznym U20 – Q – K F. Karlsson K. Skistad L. Svahn LINK LINK
Sprinty stylem klasycznym U20 – Q – M A. Terentiew A. Evensen B. Ogden LINK LINK
13:00 Biegi narciarskie Sprinty stylem klasycznym U20 – Finały – K K. Skistad Monika Skinder A. Korva LINK LINK
Sprinty stylem klasycznym U20 – Finały – M A. Terentiew A. Evensen H. Skaansen LINK LINK
21.01.2019 09:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening K – HS100 LINK LINK
11:00 Biegi narciarskie Sprinty stylem klasycznym U23 – Q – K T. Weng J. Hagstroem A. Bajazitowa LINK LINK
Sprinty stylem klasycznym U23 – Q – M E. Valnes M. Novak A. Sobakariew LINK LINK
12:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
13:00 Biegi narciarskie Sprinty stylem klasycznym U23 – Finały – K M. Lundgren T. Weng A. Bajazitowa LINK LINK
Sprinty stylem klasycznym U23 – Finały – M E. Valnes S. Ardasziew J. Aurland LINK LINK
22.01.2019 08:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening K – HS100 LINK LINK
10:30 Kombinacja norweska Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
11:00 Biegi narciarskie 5 kilometrów stylem dowolnym K – U20 F. Karlsson H.Fosseshlom A. Korva LINK LINK
13:00 Biegi narciarskie 10 kilometrów stylem dowolnym M – U20  J. Chappaz  A. Terentiew I. Andersen LINK LINK
13:30 Skoki narciarskie Oficjalny trening K – HS100 LINK LINK
16:00 Skoki narciarskie Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
23.01.2019 08:30 Biegi narciarskie 10 kilometrów stylem dowolnym K – U23 M.Istomina     E. Piippo T. U. Weng LINK LINK
09:00 Kombinacja norweska Seria próbna K L. Hirner A. Miyazaki J. Nowak LINK LINK
10:00 Kombinacja norweska Konkurs K – HS100 L. Hirner H. Westvold A. Miyazaki LINK LINK
11:00 Biegi narciarskie 15 kilometrów stylem dowolnym M – U23 J. Lapierre M. Novak I. Yakimushkin LINK LINK
12:00 Kombinacja norweska Seria próbna M S. Kvarstad J. Lamparter J. Schmid LINK LINK
13:00 Kombinacja norweska Konkurs M – HS100 J. Oftebro J. Lamparter J. Schmid LINK LINK
14:30 Kombinacja norweska Bieg na 5 kilometrów K A. Miyazaki H. Westvold A. Nakamura LINK LINK
15:30 Kombinacja norweska Bieg na 10 kilometrów M  J. Schmid  J. Lamparter J. Oftebro  LINK LINK
15:30 Skoki narciarskie Oficjalny trening K – HS100 LINK LINK
17:30 Skoki narciarskie Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
24.01.2019 09:00 Biegi narciarskie Mass start K – 15 kilometrów stylem klasycznym U20 F. Karlsson H.Fosseshlom A. Korva  LINK LINK
09:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening M – HS100  LINK  LINK
11:30 Biegi narciarskie Mass start M – 30 kilometrów stylem klasycznym U20 L. Fabbro H. Moseby C. Faendrich  LINK  LINK
13:00 Skoki narciarskie Seria próbna K – HS100  L. Masiner  L. Jakowlewa A. Szpynewa  LINK  LINK
14:00 Skoki narciarskie Konkurs K – skocznia normalna A. Szpynewa L. Jakowlewa  L. Masiner LINK LINK
16:30 Skoki narciarskie Seria próbna M – HS100 P. Raimund T.A. Markeng P. Wąsek LINK LINK
17:30 Skoki narciarskie Konkurs M – skocznia normalna T.A. Markeng L. Roth S. Tkachenko LINK LINK
25.01.2019 09:00 Biegi narciarskie Mass start K – 15 kilometrów stylem klasycznym U23 A.
Żerebjatjewa

L. Durkina K. Henning LINK LINK
10:00 Kombinacja norweska Rywalizacja drużynowa M – skoki HS100 Niemcy Norwegia Austria LINK LINK
11:30 Biegi narciarskie Mass start M – 30 kilometrów stylem klasycznym U23 A. Sobakarew I. Kiriłow I. Jakimuszkin LINK LINK
12:00 Skoki narciarskie Oficjalny trening K – HS100 LINK LINK
15:00 Skoki narciarskie Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
15:30 Kombinacja norweska Sztafeta M – 4×5 kilometrów Niemcy Norwegia Austria LINK LINK
26.01.2019 09:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening M – HS100 LINK LINK
09:30 Biegi narciarskie Sztafeta 4×3,3 km K – U20 Norwegia Rosja Szwecja LINK LINK
11:15 Biegi narciarskie Sztafeta 4×5 km M – U20 USA Rosja Niemcy LINK LINK
13:00 Skoki narciarskie Seria próbna K – HS100 (drużynowo) LINK LINK
14:00 Skoki narciarskie Konkurs drużynowy K – skocznia normalna Rosja Niemcy Austria LINK LINK
16:30 Skoki narciarskie Seria próbna M – HS100 (drużynowo) LINK LINK
17:30 Skoki narciarskie Konkurs drużynowy M – skocznia normalna Niemcy Norwegia Słowenia LINK LINK
27.01.2019 08:00 Kombinacja norweska Seria próbna M – HS100 LINK LINK
09:00 Kombinacja norweska Konkurs M – skocznia normalna LINK LINK
11:30 Kombinacja norweska Bieg na 10 kilometrów M LINK LINK
13:00 Skoki narciarskie Seria próbna – rywalizacja mieszana LINK LINK
14:00 Skoki narciarskie Konkurs drużyn mieszanych LINK LINK