MŚ w Seefeld: Składy reprezentacji w biegach narciarskich

fot. Jagoda Brzozowska/sportsinwinter.pl

Biegi narciarskie to ta dyscyplina, która zdecydowanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem dziennikarzy podczas mistrzostw świata. Podczas konferencji medalistów największa frekwencja mediów jest właśnie po konkurencjach biegowych. Głównie dzięki Skandynawom. Sprawdźcie, kogo zobaczymy na trasach w Seefeld.

Kobiety:

Polska

– Monika Skinder

– Izabela Marcisz

– Justyna Kowalczyk

– Weronika Kaleta

– Urszula Łętocha

Norwegia

– Therese Johaug

– Ingvild Flugstad Østberg

– Heidi Weng

– Ragnhild Haga

– Astrid Uhrenholdt Jacobsen

– Tiril Udnes Weng

– Lotta Udnes Weng

– Maiken Caspersen Falla

– Kari Øyre Slind

– Mari Eide

– Kristine Stavås Skistad

– Ane Appelkvist Stenseth

Szwecja:

– Charlotte Kalla

– Ebba Andersson

– Stina Nilsson

– Maja Dahlqvist

– Jonna Sundling

– Ida Ingemarsdotter

– Hanna Falk

– Evelina Settlin

– Frida Karlsson

Finlandia:

– Krista Pärmäkoski

– Kerttu Niskanen

– Laura Mononen

– Anne Kylloenen

– Kerttu Niskanen

– Johanna Matintalo

– Riitta-Liisa Roponen

– Susanna Saapunki

– Eveliina Piippo

– Katri Lylynpera

USA:

– Jessica Diggins

– Sadie Bjornsen

– Rosie Brennan

– Sophie Caldwell

– Rosie Frankowski

– Julia Kern

– Ida Sargent

– Caitlin Patterson

Niemcy:

– Sandra Ringwald

– Laura Gimmler

– Victoria Carl

– Pia Fink

– Katharina Hennig

– Sofie Krehl

Słowenia:

– Alenka Čebašek

– Eva Urevc

– Vesna Fabjan

– Katja Višnar

– Anamarija Lampič

Rosja:

– Natalia Niepriajewa

– Julia Biełorukowa

– Anastasija Siedowa

– Tatiana Aleszina

– Aida Bajazitowa

– Lidia Durkina

– Marija Istomina

– Natalia Matwiejewa

– Jelena Soboliewa

– Alisa Żambałowa

– Anna Żerebjatiewa

– Anna Nieczewskaja

Szwajcaria:

– Laurien Van Der Graaff

– Nathalie Von Siebenthal

– Nadine Fähndrich

– Lydia Hiernickel

Kanada:

– Dahria Beatty

– Cendrine Browne

– Maya Macisaac-Jones

– Emil Nishikawa

– Katherine Stewart-Jones

Japonia:

– Masako Ishida

– Sumiko Ishigaki

– Miki Kodama

– Kozue Takizawa

Iran

– Samaneh Beirami Baher

– Sahel Tir

– Samaneh Kiashemshaki

– Zahra Savehshemshaki

Włochy:

– Elisa Brocard

– Anna Comarella

– Ilaria Debertolis

– Caterina Ganz

– Greta Laurent

– Sara Pellegrini

– Lucia Scardoni

Australia:

– Barbara Jezersek

– Katerina Paul

– Aimee Watson

– Jessica Yeaton

Austria:

– Teresa Stadlober

– Lisa Unterwerger

Czechy:

– Tereza Beranova

– Petra Hyncicova

– Katerina Janatova

– Petra Novakova

– Katerina Razymova

– Sandra Schuetzova

Estonia:

– Mariel Merlii Pulles

Francja:

– Delphine Claudel

– Anouk Faivre Picon

Wielka Brytania:

– Nichole Bathe

– Annika Taylor

Grecja:

– Melina Meyer Magulas

– Georgia Nimpiti

– Maria Ntanou

– Nefeli Tita

Islandia:

– Kristrun Gudnadottir

Kazachstan:

– Irina Bykowa

– Marina Matrossowa

– Elmira Mutagarowa

– Anna Szewczenko

– Walerija Tjuleniewa

Turcja:

– Aysenur Duman

Mężczyźni:

Polska

– Maciej Staręga

– Dominik Bury

– Kamil Bury

Norwegia

– Johannes Høsflot Klæbo

– Emil Iversen

– Hans Christer Holund

– Eirik Brandsdal

– Sjur Røthe

– Simen Hegstad Krüger

– Didrik Tønseth

– Martin Johnsrud Sundby

– Sindre Bjørnestad Skar

– Finn Hågen Krogh

Szwecja:

– Jens Burman

– Calle Halfvarsson

– Daniel Rickardsson

– Björn Sandström

– Viktor Thorn

– Oskar Svensson

Finlandia:

– Ristomatti Hakola

– Matti Heikkinen

– Perttu Hyvärinen

– Lari Lehtonen

– Joni Mäki

– Iivo Niskanen

– Antti Ojansivu

– Anssi Pentsinen

Niemcy:

– Janosch Brugger

Lucas Bögl

– Florian Notz

– Jonas Dobler

– Andreas Katz

– Jonas Dobler

Włochy:

– Mirco Bertolina

– Simone Da Prà

– Francesco De Fabiani

– Stefano Gardener

– Davide Graz

– Claudio Muller

– Federico Pellegrino

– Maicol Rastelli

– Giandomenico Salvadori

– Stefan Zelger

Rosja:

– Aleksander Bolszunow

– Siergiej Ustiugow

– Jewgienij Biełow

– Aleksander Biessmiertnych

– Maksym Wylegżanin

– Andriej Larkow

– Andriej Mielniczenko

– Glieb Rietiwych

– Andriej Sobakariew

– Denis Spicow

– Aleksiej Czerwotkin

Słowenia

– Janez Lampic

– Miha Simenc

Iran

– Seyed Sattar

– Reza Rajabbloukat

– Yasin Shemshaki

– Yaghoob Kiashemshaki

 

MŚ w Seefeld: Program, wyniki, listy startowe
Program zawodów wg dyscyplin: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Składy ekip: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Wywiad z Apoloniuszem Tajnerem przed mistrzostwami świata

Wszystkie nasze teksty, relacje, wywiady, wyniki i wypowiedzi znajdziecie TUTAJ.

 

Źródło: Informacja własna