MŚ w Seefeld: Program zawodów, wyniki, listy startowe

MŚ w narciarstwie klasycznym – Seefeld 2019
Data Godzina Dyscyplina Zawody 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce Lista startowa Wyniki PDF
19.02 9:30 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS130 x x x Link Link
20.02 09:30 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS130 x x x Link Link
środa 12:30 Biegi narciarskie (K) Kwalifikacje – 5 km (st. klasyczny) H. Meng J. Mourao K. Paul Link Link
14:00 Biegi narciarskie (M) Kwalifikacje – 10 km (st. klasyczny) T. De Marre M. Chanloung A. Jonsson Link Link
14:00 Skoki narciarskie (M) Oficjalny trening – HS130 x x x Link Link
21.02 09:30 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS130        x           x       x Link Link
czwartek 12:00 Biegi narciarskie (K) Kwalifikacje sprintu (st. dowolny) M. Dahlqvist N. Faehndrich H. Falk Link Link
12:00 Biegi narciarskie (M) Kwalifikacje sprintu (st. dowolny) V. Thorn

S. Ustiugov

F. H. Krogh

C. Halfvarsson

Link Link
14:00 Skoki narciarskie (M) Oficjalny trening – HS130 x x x Link Link
14:30 Biegi narciarskie (K) Finały sprintu (st. dowolny) M.C. Falla S. Nilsson M. Eide Link Link
14:30 Biegi narciarskie (M) Finały sprintu (st. dowolny) J. Klaebo F. Pellegrino G. Retyvikh Link Link
22.02 09:30 Kombinacja norweska Seria próbna – HS130 M. Seidl Y. Watabe F. Riessle Link Link
piątek 10:30 Kombinacja norweska Konkurs skoków – HS130 E. Frenzel M. Seidl J. Schmid Link Link
13:30 Skoki narciarskie (M) Seria próbna – HS130 M. Eisenbichler Kilian Peier Karl Geiger Link Link
14:30 Skoki narciarskie (M) Kwalifikacje – HS130 M. Eisenbichler K. Geiger K. Peier Link Link
16:15 Kombinacja norweska Bieg na 10 km – finał E. Frenzel J. Schmid F.J. Rehrl Link Link
23.02 09:30 Kombinacja norweska Oficjalny trening HS130      x       x      x Link Link
sobota 11:00 Biegi narciarskie (K) Bieg łączony 2×7,5 km T. Johaug I. F. Oestberg N. Niepriajewa Link Link
12:30 Biegi narciarskie (M) Bieg łączony 2×15 km S. Roethe A. Bolszunow M. Sundby Link Link
13:30 Skoki narciarskie (M) Seria próbna – HS130  K.Geiger  R. Kobayashi R. Johansson Link Link
14:30 Skoki narciarskie (M) Konkurs indywidualny – HS130 M. Eisenbichler K. Geiger K. Peier Link Link
24.02 09:15 Biegi narciarskie (K) Kwalifikacje Team Sprint Link Link
niedziela 09:15 Biegi narciarskie (M) Kwalifikacje Team Sprint Link Link
09:30 Kombinacja norweska Seria próbna – Team Sprint – HS130 Y. Watabe F-J. Rehrl A. Watabe Link Link
10:30 Kombinacja norweska
Konkurs skoków – Team Sprint – HS130
 Niemcy  Japonia  Austria Link Link
11:30 Biegi narciarskie (K) Finał Team Sprint Szwecja Słowenia Norwegia Link Link
11:30 Biegi narciarskie (M) Finał Team Sprint Norwegia Rosja Włochy Link Link
13:30 Kombinacja norweska Bieg – Team Sprint Niemcy Norwegia Austria Link Link
13:45 Skoki narciarskie (M) Seria próbna – HS130 Niemcy Austria Polska Link Link
14:45 Skoki narciarskie (M) Konkurs drużynowy – HS130 Niemcy Austria Japonia Link Link
25.02 10:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
poniedziałek 13:00 Skoki narciarskie (K) Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
16:00 Skoki narciarskie (K) Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
26.02 10:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
wtorek 12:30 Skoki narciarskie (M) Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
15:00 Biegi narciarskie (K) 10 km stylem klasycznym T. Johaug F. Karlsson I. Oestberg Link Link
15:00 Skoki narciarskie (K) Seria próbna – HS109 M. Lundby S. Seyfarth R. Straub Link Link
16:15 Skoki narciarskie (K) Konkurs drużynowy – HS109 Niemcy Austria Norwegia Link Link
27.02 10:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
środa 14:00 Biegi narciarskie (M) 15 km stylem klasycznym M.J. Sundby A. Biessmiertnych I. Niskanen Link Link
15:00 Skoki narciarskie (K) Kwalifikacje – HS109 K. Althaus M. Lundby U. Bogataj Link Link
16:15 Skoki narciarskie (K) Konkurs indywidualny – HS109 M. Lundby K. Althaus D. Iraschko-Stolz Link Link
19:30 Skoki narciarskie (M) Oficjalny trening – HS109 x x x Link Link
28.02 10:00 Kombinacja norweska Seria próbna – HS109 F.J. Rehrl A. Watabe T. Weber Link Link
czwartek 11:00 Kombinacja norweska Konkurs skoków – HS109 J.M. Riiber E. Bjoernstad F.J. Rehrl Link Link
13:00 Biegi narciarskie (K) Sztafeta 4x5km Szwecja Norwegia Rosja Link Link
15:15 Kombinacja norweska Bieg na 10 km – finał J.M. Riiber B. Gruber A. Watabe Link Link
15:30 Skoki narciarskie (M) Seria próbna – HS109 Link Link
16:30 17:00
Skoki narciarskie (M) Kwalifikacje – HS109 S. Kraft R. Kobayashi K. Stoch Link Link
01.03 10:00 Kombinacja norweska Oficjalny trening – HS109 Link Link
piątek 12:00 Skoki narciarskie (K) Oficjalny trening – HS109 Link Link
13:00 Skoki narciarskie (M) Oficjalny trening – HS110 Link Link
13:15 Biegi narciarskie (M) Sztafeta 4x10km Norwegia Rosja Francja Link Link
15:00 Skoki narciarskie (M) Seria próbna – HS109 K. Stoch T. A. Markeng S. Kraft Link Link
16:00 Skoki narciarskie (M) Konkurs indywidualny – HS109 D. Kubacki K. Stoch S. Kraft Link Link
02.03 10:00 Kombinacja norweska Seria próbna – HS109 M. Seidl J. M. Riiber F-J. Rehrl Link Link
sobota 11:00 Kombinacja norweska Drużynowy konkurs skoków – HS109 Austria Japonia Norwegia Link Link
12:15 Biegi narciarskie (K) 30 km stylem dowolnym T. Johaug I.F. Oestberg F. Karlsson Link Link
14:45 Kombinacja norweska Bieg drużynowy – finał Norwegia Niemcy Austria Link Link
15:00 Skoki narciarskie (K/M) Seria próbna – HS109 K. Stoch R. Kobayashi K. Geiger Link Link
16:00 Skoki narciarskie (K/M) Konkurs mieszany – HS109 Niemcy Austria Norwegia Link Link
03.03 13:00 Biegi narciarskie (M) 50 km stylem dowolnym H.C. Holund A. Bolszunow S. Røthe Link Link
niedziela

MŚ w Seefeld: Program, wyniki, listy startowe
Program zawodów wg dyscyplin: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Składy ekip: biegi narciarskie | kombinacja norweska | skoki narciarskie
Wywiad z Apoloniuszem Tajnerem przed mistrzostwami świata
Wszystkie nasze teksty, relacje, wywiady, wyniki i wypowiedzi znajdziecie TUTAJ.