MŚ w narciarstwie alpejskim – Åre 2019: Program zawodów, listy startowe, wyniki

MŚ w narciarstwie alpejskim – Åre 2019
Data Godzina pierwszego przejazdu Godzina drugiego przejazdu Płeć Konkurencja 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce Lista startowa Wyniki 
2019-02-04 12:3013:00  – Kobiety Trening – zjazd  T. Tippler  C. Suter K. Vickhoff Lie  LINK  LINK 
2019-02-05  10:30 –  Mężczyźni Trening – zjazd  –  –  –  Odwołany  Odwołany
2019-02-05 12:30 –  Kobiety Supergigant  M. Shiffrin
S. Goggia
C. Suter
 LINK  LINK
2019-02-06  10:30 –  Kobiety Trening – zjazd  J. Flury (DQP)*  L. Gut-Behrami K. Vickhoff Lie (DQP)* LINK  LINK 
2019-02-06 12:30  – Mężczyźni Supergigant  D. Paris
J. Clarey
V. Kriechmayr

LINK  LINK 
2019-02-07  10:30  – Kobiety Trening – zjazd S. Venier (DQP)*  W. Holdener R. Haaser  LINK LINK 
2019-02-07 12:30   – Mężczyźni Trening – zjazd   M. Mayer
 H. Reichelt
 A. Kilde
 LINK LINK 
2019-02-08  12:30 –  Mężczyźni Trening – zjazd  D. Paris  J. Clarey  B. Roger  LINK
 LINK
2019-02-08 11:00 11:30 16:15 Kobiety Kombinacja alpejska   W. Holdener
P. Vlhova
R. Mowinckel
LINK LINK
2019-02-09  10:30 –  Kobiety Trening – zjazd  – –  –  Odwołany  Odwołany 
2019-02-09 12:3013:30  – Mężczyźni Zjazd K. Jansrud
A. L. Svindal
V. Kriechmayr
LINK  LINK
2019-02-10 10:30 –  Mężczyźni Trening – zjazd –  –   –  Odwołany Odwołany 
2019-02-10 12:30   – Kobiety Zjazd I. Štuhec  C. Suter  L. Vonn  LINK LINK 
2019-02-11 10:00 13:00 Kobiety Kwalifikacje – slalom gigant   –  –  – Odwołany Odwołany 
2019-02-11 11:00 12:00 14:30 Mężczyźni Kombinacja alpejska   A. Pinturault S. Hadalin  M. Schwarz  LINK   LINK
2019-02-12 16:00  –   Zawody drużynowe Szwajcaria  Austria   Włochy LINK  LINK 
2019-02-14 10:00 13:30 Mężczyźni Kwalifikacje – slalom gigant A. Lindqvist
E. Lehto
M. Falat
LINK LINK
2019-02-14 14:15 17:45 Kobiety Slalom gigant P. Vlhova
V. Rebensburg
M. Shiffrin
LINK  LINK
2019-02-15 10:00 13:00 Kobiety Kwalifikacje – slalom  – –  –  Odwołane Odwołane 
2019-02-15 14:15 17:45 Mężczyźni Slalom gigant H. Kristoffersen  M. Hirscher  A. Pinturault  LINK  LINK 
2019-02-16 10:00 13:30 Mężczyźni Kwalifikacje – slalom C. Jonsson
A. Tremmel
M. van Rossum
LINK LINK
2019-02-16 11:00 14:30 Kobiety Slalom  M. Shiffrin
A. Swenn-Larsson
P. Vlhova
LINK
LINK
2019-02-17 11:00 14:30 Mężczyźni Slalom M. Hirscher  Michael Matt  M. Schwarz   LINK  LINK

* ominięta bramka, potencjalna dyskwalifikacja