MP: Dawid Kubacki letnim Mistrzem Polski

SAM_1656-CopyDawid Kubacki zdobył złoty medal Mistrzostw Polski i rozpoczyna lato na całego! Dzisiejszy triumf potwierdza tylko, w jak świetnej formie jest ten zawodnik na początku lata.

Kilka minut temu zakończył się konkurs letnich Mistrzostw Polski na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle – Malince. Najlepszy okazał się Dawid Kubacki, który poszybował na odległość 132,5 metra oraz 127 metrów. Tuż za nim uplasował się Klemens Murańka, który uzyskał 129 metrów oraz 128 metrów. Brązowy medal wywalczył Maciej Kot dzięki skokom na odległości 126, 5 metra oraz 127,5 metra.

Poza podium sklasyfikowany został Kamil Stoch po skokach na odległość 125 metrów i 127 metrów, tuż za nim na piątym miejscu uplasował się Piotr Żyła ( 127 metrów i 123,5 metra).

Pełne wyniki pierwszej serii

Oficjalne wyniki konkursu

Już wkrótce na naszej stronie pojawią się zdjęcia z tych zawodów, tak więc zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu na facebooku!