LGP w Wiśle: 4 Rosjan w składzie podanym dzięki… postarzeniu twarzy zawodników

Wiemy już, którzy zawodnicy reprezentacji Rosji pojawią się podczas Letniego Grand Prix w Wiśle. Federacja wybrała bardzo ciekawy sposób, żeby ich zaprezentować. W myśl nowej mody na mediach społecznościowych, postarzono ich twarze i zawarto w poście na Instagramie. Wśród nich znalazł się ubiegłoroczny zwycięzca cyklu Letniego Grand Prix, Jewgienij Klimow. 

Wśród twarzy można rozpoznać Michaiła Maksimoczkina, Michaiła Nazarowa, wspomnianego Klimowa, Romana Siergiejewicza Trofimowa oraz trenera Jewgienija Plechowa. Moda na sprawdzenie, jak zmieni się dana twarz z użyciem aplikacji FaceApp na starszą narodziła się niedawno i zagościła obecnie na mediach społecznościowych, co kreatywnie wykorzystała rosyjski fanpage kadry skoczków, którzy, jak można wyczytać z komentarzy, sami nie spodziewali się ogłoszenia ich składu na Wisłę w taki sposób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Обнародован новый состав на предстоящий этап летнего Гран-При в польской Висле по прыжкам на лыжах с трамплина.

Post udostępniony przez Team Russia SJ (@skijumpingrussia)


Inauguracja Letniego Grand Prix w Wiśle rozpocznie się już w piątek 19 lipca i potrwa do niedzieli. Najpierw czekają nas oficjalne treningi i kwalifikacje, a następnie konkursy: odpowiednio drużynowy i indywidualny. Składy na zawody poza Rosjanami potwierdzili: Polacy, Austriacy, Japończycy, Finowie oraz częściowo Słoweńcy. Warto przypomnieć, że w tym sezonie letniego cyklu odbędą się również konkursy w Zakopanem – w dniach 17-19 sierpnia.

Źródło: instagram.com/skijumpingrussia/ informacja własna

Jakub Balcerski

Szef działu skoki narciarskie, dziennikarz Polskiego Radia

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: