LGP Hakuba: Kto wygra kolejny konkurs w Japonii? (lista startowa)

SAM_3149Przed nami drugi konkurs indywidualny z cyklu Letniej Grand Prix w Hakubie. Tym razem na starcie zobaczymy 36 zawodników.

Już dzisiaj na skoczni HS131 w Hakubie odbędzie się kolejny konkurs Letniej Grand Prix. Zwycięzcą pierwszego konkursu dość niespodziewanie został Michael Neumayer. Po treningach wydawało się, że głównym faworytem do zwycięstwa jest reprezentant gospodarzy Kento Sakuyama, który zajął jednak 3. miejsce.

Lista startowa niedzielnego konkursu

Po sobotnim konkursie Kento Sakuyama nadal pozostaje na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej cyklu. Do drugiego Dawida Kubackiego traci już tylko 3 punkty, natomiast do lidera Severina Freunda 34 punkty. Oznacza to, że już po dzisiejszym konkursie Japończyk może zostać nowym liderem klasyfikacji generalnej Letniej Grand Prix.

Program zawodów:

Niedziela, 30.08.2015
2:00 – Seria próbna
3:00 – Pierwsza seria konkursowa

Przed nami kolejne emocje ze skokami narciarskimi. Tym razem najwytrwalsi kibice będą śledzić nocne zawody. Czy Michael Neumayer ponownie zwycięży? A może Kento Sakuyama sprawi radość swoim kibicom?

źródło:informacja własna