Konkurs: Wygraj książkę „Adam Małysz – moje życie”!

Wszystkich naszych stałych i nowych czytelników serdecznie witamy na zupełnie nowej wersji naszego bloga Zimowe spojrzenie na świat! Nowa domena musi podkreślać, że jesteśmy z Polski. Nie zamykamy się na świat, bo wkrótce zainwestujemy też w domenę międzynarodową. Zrezygnowaliśmy z kilku rzeczy, które może wyglądały profesjonalnie, ale odciągały uwagę od tego, co w naszym założeniu najważniejsze (czyt. TEKSTU). Cieszymy się, że wytrwaliście tą krótką przerwę w naszej aktywności i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami!

Jeśli chcecie zgarnąć książkę „Adam Małysz – moje życie” oraz autografy dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, polubcie nasz oficjalny profil na Facebooku, udostępnijcie post konkursowy i odpowiedzcie na poniższe pytania. Wygrywają osoby, które odpowiedzą trafnie na wszystkie pytania w jak najszybszym czasie!

Oto pytania:

1. Co kolekcjonuje Justyna Kowalczyk?

2. W wywiadzie dla Zimowego spojrzenia na świat podczas konferencji prasowej PZN podsumowującej sezon 2013/2014 Apoloniusz Tajner powiedział, że w pewnym miejscu w Polsce brakuje ludzi, aby skoki mogły się rozwinąć. Gdzie dokładnie? (województwo)

3. Jakie państwa uplasowały się w pierwszej trójce klasyfikacji medalowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014. Podaj kraje według zajętych miejsc plus liczbę zdobytych złotych medali.

4. Czyje to słowa?

„I wyprzedza Ammann Neumayera o 0,8 sekundy… yyy… metra… yyy… punktu! Przepraszam to z wrażenia, że zobaczyłem Janne Ahonena.”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres sportsinwinter@gmail.com w temacie wpisując KONKURS!. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7. maja 2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.