Jernej Damjan bliski końca kariery

jernej-damjan

Kontuzja kolana skoczka znowu o sobie daje znać. Słoweniec myślał, że to koniec problemów, ale jednak wróciły one. Damjan zaczyna myśleć o tym, co będzie robił po zakończeniu kariery, jego wybór padł na Delegata Technicznego FIS.

Kolano już od jakiegoś czasu sprawiało skoczkowi problem, jednakże po operacji łękotki, wszystko miało być dobrze. Problem jednakże pozostał, podczas kwalifikacji w Hinterzarten, Damjan ponownie uszkodził kolano, do tego stopnia, iż ostatnim czasem miał problemy z chodzeniem. Szew rani łękotkę, przez co w kolanie zbiera się płyn.

Start w Kuusamo jak i w pozostałej części skoczka stoi pod znakiem zapytania. – Zobaczymy co będzie, nie chce o tym myśleć. To wszystko co mogę powiedzieć, nawet o tym nie myślę – wypowiada się Słoweniec. Damjan przez kontuzję zaczął się zastanawiać nad tym, co będzie robił po zakończeniu kariery. Najbardziej chciałby pracować w Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Skoczek niedawno brał udział w szkoleniu Delegatów Technicznych FIS w Seefeld z Anją Tepes.

źródło: siol.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.