Gąsienica-Daniel na 4. miejscu w Levi

22:24, 21.11.2016 Marek Cielec

Reprezentantka Polski, zawodniczka kadry narodowej w narciarstwie alpejskim - Maryna Gąsienica-Daniel - wzięła dziś udział w kolejnych zawodach FIS Race w Levi. Uplasowała się w nich tuż za podium.

Maryna Gąsienica-Daniel w poprzednich dniach startowała również w Levi w slalomie - raz zajęła 10. miejsce, a raz była niesklasyfikowana. Dziś rywalizowała w slalomie, w którym poszło jej trochę lepiej. Polka zajęła 4. miejsce, ale jej strata do trzeciej w tych zawodach Desiree Ajlec ze Słowenii była dość spora i wyniosła 0,95 sek. Do zwyciężczyni Maryna straciła 1,73 sek. Wygrała druga ze Słowenek Meta Hrovat, a na drugim miejscu była triumfatorka slalomów z Levi - Martina Dubovska z Czech.

W drugich zawodach w slalomie gigancie Polka nie została sklasyfikowana, podobnie jak w konkurencji męskiej bracia Jasiczkowie.