Dyskoteka na skoczni w Wiśle

Fot. Ola Grombik
Fot. Ola Grombik

Polski Związek Narciarski poinformował, że w Mistrzostwach Polski w Wiśle weźmie udział czołówka skoczków i kombinatorów norweskich w naszym kraju. Organizatorzy przewidzieli także niespodziankę dla kibiców.

Już w najbliższą sobotę ruszą letnie Mistrzostwa Polski w Wiśle. W szranki staną najpierw skoczkowie, którzy o 18:30 zmierzą się w kalifikacjach a półtorej godziny później rozpocznie się pierwsza seria. Wejściówki będzie można nabyć bezpośrednio pod skocznią. Tytułu na dużej skoczni będzie bronił Kamil Stoch. Organizatorzy zawodów nie przestają zaskakiwać. Po wyłonieniu mistrza Polski zostanie zorganizowana dyskoteka dla kibiców. Wstęp gratis!

Następnego dnia do rywalizacji staną kombinatorzy norwescy. Na 9:30 zaplanowano serię próbną skoków, a 45 minut później serię ocenianą. Bieg do kombinacji odbędzie się na trasie Wisła Jonidło o godzinie 13:00. Tytułu bronić będzie Paweł Słowiok, którzy przed rokiem był lepszy od Mateusza Wantuloka i Szczepana Kupczaka. W Wiśle będzie dwóch naszych reporterów. Spodziewajcie się zatem szeregu relacji oraz materiałów foto i wideo.

Źródło: Polski Związek Narciarski (pzn.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.