Co zbiera Justyna Kowalczyk? – Rozwiązanie konkursu!

Późny wieczór i być może chociaż małe emocje związane z naszym konkursem. Mamy dla Was prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania. Przez kilka dni mieliście szansę na wygranie książki Adam Małysz – Moje życie oraz autografów Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i małej niespodzianki. Nadesłaliście sporo odpowiedzi, ale nie wszyscy spełnili wymagania zabawy. Oto prawidłowe odpowiedzi:

1. Co kolekcjonuje Justyna Kowalczyk?

– Oczywiście chodziło o Osiołki.

2. W wywiadzie dla Zimowego spojrzenia na świat podczas konferencji prasowej PZN podsumowującej sezon 2013/2014 Apoloniusz Tajner powiedział, że w pewnym miejscu w Polsce brakuje ludzi, aby skoki mogły się rozwinąć. Gdzie dokładnie? (województwo)

– Wypowiedź prezesa dotyczyła Dolnego Śląska.

3. Jakie państwa uplasowały się w pierwszej trójce klasyfikacji medalowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014. Podaj kraje według zajętych miejsc plus liczbę zdobytych złotych medali.

1. Rosja (13)

2. Norwegia (11)

3. Kanada (10)

4. Czyje to słowa?

„I wyprzedza Ammann Neumayera o 0,8 sekundy… yyy… metra… yyy… punktu! Przepraszam to z wrażenia, że zobaczyłem Janne Ahonena.”

– Jest to komentarz Włodzimierza Szaranowicza.

Gratulujemy wszystkim trafnych odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w ciągu jednej doby. Nagrodą niespodzianką jest autograf… Toma Hilde! Życzymy dobrej nocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.