Co dalej z karierą Marcela Hirschera? Austriak odwołał konferencję w tej sprawie

fot. Andrea Miola ©

Ośmiokrotny mistrz świata w narciarstwie alpejskim Marcel Hirscher odwołał konferencję prasową, na której miał ogłosić, co dalej z jego karierą. Austriak wciąż nie podjął ostatecznej decyzji.

Przyszłość 30-letniego Hirschera budzi wątpliwości od końca sezonu, w którym zdobył tytuł mistrza świata, a także dużą kryształową kulę oraz małe w slalomie i gigancie. Jeden z najlepszych zawodników w historii narciarstwa alpejskiego znalazł się w kadrze Austrii na nadchodzący sezon zimowy, ale to nie oznacza, że kontynuuje przygodę. Decyzją w tej sprawie miał się podzielić podczas dzisiejszej konferencji. Tej jednak nie będzie, ponieważ zawodnik ją odwołał.

– Drodzy partnerzy medialni, jak każdy z was może sobie wyobrazić, podjęcie decyzji o mojej przyszłości nie jest dla mnie łatwe – poinformował Marcel Hirscher. To oznacza, że Austriak wciąż nie podjął decyzji, chociaż sezon zimowy jest coraz bliżej. – To nie oznacza, że konferencji nie będzie. Zrobimy ją pod koniec lata. Poinformujemy Was o tym – dodawał.

Źródło: Eurosport.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: